środa, 16 maja 2018

Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl 16.05.2018

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2018: 26Spójnia Zebrzydowice - Błyskawica Drogomyśl 16.05.2018 (1-2) 6-Poziom
Att: 130 H: 18:00 Cena: 5 zł FOT MOV
Stadion Spójnia Zebrzydowice


#Biletnadziś

W pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska. Ligowe zaległości odrabiano więc tradycyjnie w środę.
Spójnia na biało.

Minuta ciszy na cześć górników, którzy zginęli ostatnio w kopalni "Zofiówka".

Podczas rzutów wolnych sędzia główny używał na boisku słynnej pianki do golenia (film).


Prawie 150-osobowa publiczność, jak na środek tygodnia, pozytywnie mnie zaskoczyła.

Na Stadionie Spójni nie brakuje fotela.

Na tym meczu zadebiutował program meczowy. To unikalny numer jeden i mam nadzieję, że nie ostatni. Ostatnio trochę pisałem o programach w niższych ligach czeskich, że w Polsce pod tym względem jest tragicznie, a tu taka niespodzianka. Czyżby ktoś z KKS-u czytał moje wypociny :P? Z fajnymi biletami i kiełbą także już jest na plus w tym klubie. Wracając do programu to naprawdę warto poczytać zwłaszcza, że jest bezpłatny. Opisany jest poprzedni mecz, zapowiedź meczu, opis rywala, tabele, terminarz, czyli wszystko to co potrzeba. Dodać należy, że reklamy nie zajmują połowy egzemplarza.

Zapowiadało się, że w czasie meczu będzie padać. Pogoda tym razem sprawiła pozytywnego figla i nie spadła ani jedna kropla.Drogomyśl to absolutna rewelacja rundy wiosennej, w której nie przegrał jeszcze meczu. Zajmuje w tabeli drugie miejsce.


Oj nie przynoszę szczęścia Spójni, a już na pewno w rundzie wiosennej. Był to mój trzeci mecz na Spójni na wiosnę i jednocześnie trzecia porażka "Kolejarzy". Na domiar złego w każdym meczu KKS załapał czerwoną kartkę (film). Podobnie jak w czasie poprzedniego domowego meczu na którym byłem, najpierw Spójnia wyszła na prowadzenie. Była to bramka po dobitce z najbliższej odległości to pustej bramki. Do szatni w lepszych humorach schodzili jednak zawodnicy z Drogomyśla. Do obrony strzału na 1-1 zabrakło niewiele, żeby nie powiedzieć, że błąd popełnił bramkarz Spójni. Gol na 1-2 padł po dośrodkowaniu i strzale głową z ostrego kąta. Po przerwie gra Spójni wyglądała zdecydowanie lepiej. Gospodarze prowadzili grę, ale wynik w tym meczu już się nie zmienił. Dodać należy i sędziowie z Katowic podjęli kilka dziwnych decyzji na niekorzyść zebrzydowian.


Na koniec raz jeszcze program meczowy i wszystkie informacje w nim zawarte.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz