niedziela, 27 maja 2018

Inter Petrovice (Petrovice u Karvine) - Lokomotiva Petrovice B (Petrovice u Karvine) 27.05.2018

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Moravskoslezský kraj A3C - CANIS I.B třída mužů sk. C. Sezon: 2017/2018.
Mecz 2018: 33

(0-3) 7-Poziom-Czechy Att: 180 H: 16:00 Cena: 20 Kc FOT MOV
Stadion Inter Petrovice

Na niedzielę nie miałem zaplanowanych dalekich wojaży. Za to blisko od chałupy odbył się ciekawy mecz derbowy. Spotkały się bowiem...

...dwa kluby z miejscowości Petrovice u Karvine. Gwoli ścisłości, drużyna gości stanowiła ekipa rezerw. Pierwsza drużyna reprezentuje obecnie czwarty poziom rozgrywkowy w Czechach.

Internazionale na granatowo-niebiesko.

W drużynie gości wystąpił jeden zawodnik z afrykańskiej ziemi.

Jeden z najbardziej wyróżniających się zawodników gospodarzy, cechował się najmniejszym wzrostem.

W Petrovicach tylko Loko :P?

Na meczu oczywiście  było piwo, kiełba, a co za tym idzie dużo rodzin i piknik pełną gębą.

W klubowej knajpie znalazłem proporczyki min....

...Rekordu Bielsko-Biała i Banika Ostrava.

Czas na kofolę.

Petr Cech miał kask, a zawodnik Interu Petrovice?

W tym miejscu rzut rożny wybijany jest z rozbiegu ze wzniesienia.

Rodzinnie na meczu.

Na tym meczu w końcu osobiście poznałem redaktora strony groundhopperskiej: Boiskowy Obserwator. Mieszkamy od siebie około 15 km, a jednak do rozmowy na żywo doszło dopiero w dniu dzisiejszym i to na czeskiej ziemi.

Już od początku spotkania, można było zauważyć, że lepszych grajków ma ekipa gości. Do przerwy prowadzili 2-0. Bardzo ładna była druga bramka do Lokomotivy, po strzale z rzutu wolnego, z odległości około 35 metrów (film). Po przerwie goście dorzucili kolejnego gola. Gospodarze próbowali zdobyć chociaż jedną bramkę, ale brakowało im nieco argumentów aby to uczynić. Wynik końcowy: 0-3.