Fotorelacja wraz z opisem z meczu: III liga 2017/2018, grupa: III.

Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała 26.05.2018 (2-1) 4-Poziom
Att: 195 H: 15:00 Cena: 10 zł FOT MOV
Stadion Gwarek Tarnowskie Góry

Bilet w stylu retro na nowoczesnym, kredowym papierze.

Wejście na obiekt.

Dzisiaj miałem pojechać na mecz do Toszka, a wylądowałem w Tarnowskich Górach. To już drugi raz tej wiosny, kiedy Toszek musi poczekać na moją wizytę. Tym razem o decyzji zaważyła możliwość obejrzenia w Tarnowskich Górach dwóch meczów.

Niedawno została wybudowana nowa trybuna dla miejscowych kibiców, która wygląda trochę jak sektor gości, ponieważ powstała z boku.

Widoczność z trybuny jest dobra z której od razu w oczy rzuca się...

...taki o to widok.

Budynek klubowy z balkonem.

Miejsce do spożywania kiełby, pośród dzikich traw.

Tarnowskie Góry leżą blisko lotniska w Pyrzowicach.

Gwarek na zielono.

Były samoloty, jest i dron do kolekcji. Nie przypominam sobie, abym wcześniej widział drona na meczu.

Nie wszyscy stosowali się do tego baneru :P.

Dron latał także w czasie meczu.

Ładna zielona trybuna.

Ławki rezerwowych posiadały już wcześniej dach w projekcie budynku.

Mecz rozegrano w Dzień Matki.

Mecz oglądałem w obecności Jacka (Warszawa), który odwiedził woj. śląskie, raptem po tygodniu przerwy.

Gwarek w tym sezonie walczy o awans do 2 ligi (3 poziom) ale ostatnie wyniki na to nie wskazują. Pierwsza połowa była nudna, zakończona wynikiem 0-0. Po przerwie gra zdecydowanie się ożywiła. Na prowadzenie w meczu najpierw wyszli gospodarze. Pod koniec meczu padło wyrównanie. Kiedy mecz zbliżał się do regulaminowych 90 minut, padła zwycięska bramka dla Gwarka. Wynik końcowy 2-1.