Fotorelacja wraz z opisem z meczu: C-klasa Rybnik.

Mecz 2024: 30

LKS Skrbeńsko - Zryw Bzie (Jastrzębie Zdrój) 04.05.2024 (1-1) 9-Poziom

Att: 80 H: 17:00 Cena: 5 zł MOV

Skrbeńsko utrzymuje swój wysoki poziom biletowy.

Die Continentale - Takiego sponsora na koszulkach miała kiedyś Borussia Dortmund, która w tym sezonie awansowała znowu do finału Ligi Mistrzów.

Kibice Zrywka Bzie, ponownie odpalili grilla na meczu w Skrbeńsku. Tutaj relacja z poprzedniej wizyty z zeszłego sezonu - Link.

Gospodarze na biało-czarno.

Mały zawód, ponieważ gospodarze przygotowali pirotechnikę i bęben, ale w ogóle te atrybuty nie zostały użyte w czasie meczu.

Kamerzyście tego dnia nie pykła technicznie transmisja. Kłopoty z prądem, który spowodował, że routery nie chciały poprawnie działać.

Lepszy doping tym razem zaprezentowali fani z Bzia.

Mecz oglądałem w towarzystwie Mambeppe.

Czarny koń ze Skrbeńska, czyli O. Sourakh z Algierii.

Raptem trzy dni temu byłem na meczu B-klasy w Skrzyszowie, kiedy padł tylko jeden gol. Dzisiaj znowu powtórzył się scenariusz w meczu C-klasy. Pierwszych goli kibice doczekali się w samej końcówce meczu. Najpierw na prowadzenie wyszli goście w 90 minucie. Zawodnik Zrywka wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzeli po ziemi, nie do obrony. W 92 minucie było już 1-1, po ładnym strzale pod poprzeczkę. Wynik końcowy 1-1.