Fotorelacja wraz z opisem z meczu: B-klasa Skoczów.
Mecz 2022: 76

Promyk Golasowice - Cukrownik II Chybie 14.08.2022 (1-3) 8-Poziom

Att: 35 H: 11:00 Cena: 0 zł MOV

Gospodarze na zielono-żółto.

W Golasowicach nie byłem jakiś czas na meczu. Daleko nie mam, więc niedzielne przedpołudnie było odpowiednie. Ponadto chciałem się upewnić, czy dalej klub nie posiada biletów i stwierdzam, że nie posiada :P.

Znajomy Mateusz K. to chyba najwyższy zawodnik klubu. Tego dnia może był nawet najwyższym na boisku.

Niebo groźnie wyglądało, ale nie było burzy i deszczu.

W czasie meczu piłka co najmniej dwa razy zahaczyła o wiszące nad boiskiem gałęzie drzew.

Punkt kateringowy był niestety zamknięty :P. Projekt w jego umiejscowieniu przewidział wąskie dojścia do okien sprzedaży :P.

Kiedy powoli już szykowałem się do odjazdu do domu na obiad, na około 10 minut przed końcowym gwizdkiem, mecz został przerwany na około 15 minut. Powodem była nie kontuzja jednego z zawodników gości, a problemy kardiologiczne i duszności. Na szczęście przyjechała karetka, chociaż ich czas nie był rewelacyjny.

Gospodarze ponieśli porażkę 1-3, ale ich gra nie wyglądała tak jak wskazywał wynik. Chociaż okazji do strzelenia bramek mieli sporo to jednak zabrakło nieco skuteczności. Gol na 0-1 tutaj.