sobota, 27 sierpnia 2022

JUW-e Jaroszowice (Tychy) - KS Międzyrzecze 27.08.2022

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Liga okręgowa śląska V (Bielsko-Biała-Tychy).
Mecz 2022: 85

Stadion nr 517.

JUW-e Jaroszowice (Tychy) - KS Międzyrzecze 27.08.2022 (4-5) 6-Poziom

Att: 60 H: 11:00 Cena: 5 zł MOV

Cegiełka z wieloma sponsorami.

Tego sobotniego dnia, już nie po raz pierwszy ładnie się złożyło, że mogłem pojechać na 3 mecze o idealnych godzinach rozpoczęcia spotkań tj. 11, 14, 17. Tym razem obrałem kierunek na Tychy, gdzie zaplanowałem mecze na stadionach, gdzie jeszcze nie byłem.

Stacja pierwsza tego dnia w Tychach, czyli słynny Juventus. Tak na prawdę chodzi o JUWe. Nazwa pochodzi od trzech pierwszych liter tutejszych dzielnic miasta w tym Jaroszowic.

Trybuna główna.

Stroje obu drużyn były chyba aż nadto podobne do siebie. Goście w zielonych... spodenkach ;).

Ta pani kamerzystka, mocno przeszkadzała swoim widokiem niektórym fanom ;). Zasłaniała...

...nieco widok na boisko.

Obiekt w JUWe jest bardzo nowoczesny. Posiada nową trybunę z dachem, a także co jest rzadkością w niższych ligach polskich, tablicę świetlną. Ponadto murawa była na takim poziomie, iż treningu nie pogardziłyby najlepsze polskie kluby.

Niebywale szybką rękę miał pan z pilotem od obsługi pilota tablicy świetlnej. Po każdej bramce, dosłownie w ułamku sekundy wynik był już zmieniony. Raz musiał cofnąć swoją czynność, z uwagi na nieuznaną bramkę.

Niesamowicie grzało słońce na tym meczu, a to było dopiero pierwsze spotkanie tego dnia.

Niestety nie szło zrobić idealnego zdjęcia tablicy. Generalnie pokazywała wszystkie cyfry.

Grad bramek obejrzeli w tym meczu widzowie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Gospodarze dobrze rozpoczęli, ponieważ zdobyli szybko bramkę na 1-0. Do przerwy było jednak... 2-4! W drugiej połowie przy wyniku 2-5, gospodarze wzięli się do roboty i zrobiło się 4-5. Wyrównać jednak nie zdołali.