Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa B 2017/2018, grupa: Katowice
Ground nr: 342.

Kamionka Mikołów  -  Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) 02.09.2017 (1-4)
8-Poziom Att:40 H:14:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Kamionka Mikołów

Patrząc na satelitarne zdjęcie obiektu Kamionki z Google, stwierdzić należy, iż jest pięknie położony w środku lasu. Oglądanie meczów w takiej scenerii jest bardzo fajne, pod warunkiem, że nie ma upału, a tym samym komarów.

Kamionka Mikołów to ostatni klub z miasta Mikołów, który odwiedziłem w czasie domowego meczu.

Wcześniej gościli tu także inni groundhopperzy w tym z... Czech!

Tuż przed meczem, jedna z Pań ładnie pozamiatała trybunę.

Linia główna i dwie asekuracyjne. :)

Ławeczki pierwsza klasa.

Kamionka w jasnych koszulkach i czerwonych spodenkach.

Mecz oglądałem w obecności Rafała, prowadzącego stronę Footballsightseeing.

Mecz nie był biletowany.

Namiot z ławkami a tuż obok był katering.

Elvyn Guzman Pojoy z Gwatemali.

To chyba był jednorazowy wybryk z kiełbasą na meczu, a także w postaci innego asortymentu jak piwo, chipsy, ciasto. Powodem tego stanu rzeczy było rozpoczęcie sezonu grup juniorskich, których mecze zaplanowano po spotkaniu "seniorów". Kiełba bardzo tania, bo w cenie 4 PLN.

Z powodu kontuzji bramkarza Kamionki w drugiej połowie, w bramce musiał stanąć zawodnik z pola.

Do przerwy mecz zakończył się sensacyjnym wynikiem 0-0, co jest nie do pomyślenia w B-klasie. Pierwsza część gry była bardzo ciekawa, przez co wydawało mi się, że trwała około 15 minut. W drugiej połowie w końcu padły gole. Przy stanie 2-0 dla gości, gospodarze co prawda zdobyli gola, ale było to ich honorowe trafienie. Ostatecznie wynik końcowy brzmiał 1-4. Ostatnia bramka na moim filmie. Była to pierwsza kolejka Katowickiej klasy B.

Na koniec wlepki jakie otrzymałem od w/w Rafała na meczu.