niedziela, 27 sierpnia 2017

Sokol Hnojnik - Finstal Lucina 27.08.2017

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Moravskoslezský kraj CANIS I.B třída mužů sk. C, sezon 2017/2018.
Mecz 2017: 58
Ground nr: 341.

Sokol Hnojnik - Finstal Lucina 27.08.2017 (3-2) 7-Poziom-Czechy
Att:80 H:17:00 Cena: 20Kc FOT MOV
Stadion Sokol Hnojnik

Związkowy z pieczątką.

Niby tylko 30 km miałem do celu, ale najpierw w Cieszynie przejechałem zjazd na ekspresówkę w stronę granicy, a centrum Czeskiego Cieszyna zastałem rozkopany. W związku z czym droga do celu trochę się wydłużyła.

Murawa z jakimiś czarnymi przebarwieniami.

Drzewa musiały chyba bardzo przeszkadzać.

Hnojnik po Polsku to Gnojnik.

Goście na biało.

Ten czeski klub wyjątkowo nie dysponował kiełbą w sprzedaży. Nie zabrakło natomiast standardowej tablicy wyników i tablicy do zmian.

Bardzo dużo ochrony do zabezpieczenia potrzebował ten balkonik.

Old School.

Z Hnojnika jest już bardzo blisko do Beskidów.

W budynku klubowym było lane piwo w sprzedaży.

Stadion Sokola Hnojnik to kolejny odhaczony obiekt do 25 km od domu, gdzie wcześniej nie byłem na meczu. Pozostało jakieś 10% z około 160.

Gospodarze przystępowali do tego meczu z ostatniej pozycji w tabeli. Do przerwy to jednak właśnie Hnojnik prowadził 2-0. Zaraz po przerwie było już 3-0. Odnieść można było wrażenie, że Sokol stworzył sobie trzy sytuacje i trzy wykorzystał (drugi gol na filmie). Następnie do pracy wzięli się goście, którzy doprowadzili do stanu 3-2 (gol na 3-2 na filmie). Do stanu 3-3 jednak nie doszło, ale było bardzo blisko, gdyż bramkarz Sokola obronił silny strzał z odległości 6-7 metrów. Ostatecznie 3 punkty pozostały w Gnojniku.