sobota, 30 września 2017

Czarni Jaworze - Spójnia Zebrzydowice 30.09.2017

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2017: 72
Ground nr: 349.

Czarni Jaworze - Spójnia Zebrzydowice 30.09.2017 (3-2) 6-Poziom 
Att:120 H:16:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion Czarni Jaworze


Bilet rewelacja, ponieważ z datą i nazwą drużyny przyjezdnej. Do tego na gładkim papierze i z możliwością wpisania wyniku, z czym spotkałem się po raz pierwszy.

Jaworze położone jest blisko Bielsko-Białej, czyli jednocześnie blisko Beskidów.

Tego dnia mecz w Jaworzu miał być drugim spotkaniem, ale nie był. Była szansa zaliczenia nowego boiska w pobliskim Grodźcu w czasie meczu juniorów Zamka. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że na boisku nikogo nie ma. Kiedy wybiła godzina meczu to jest 12:00 pojechałem w stronę Jaworza. Do meczu miałem prawie cztery godziny, więc czas wykorzystałem na zwiedzanie. Na zdjęciu amfiteatr. Wracając do meczu w Grodźcu to odbył się 24 godziny później.

Kościół katolicki.

Park.

Pomniki w parku cz1.

Pomniki w parku cz2.


Obiekt posiada efektowną trybunę, ale niestety ani jednego miejsca pod dachem.

Rekwizyty do treningu strzeleckiego Czarnych Jaworze.


W niektórych miejscach boisko w Jaworzu przypominało plażę.Gospodarze na złoto-czarno-biało.Obiekt w Jaworzu to 25 miejsce, gdzie na wyjeździe widziałem drużynę Spójni Zebrzydowice.Na meczu pojawiła się około 10-osobowa grupa fanów z Zebrzydowic.
Na obiekcie w Jaworzu dla widzów dostępna jest tylko jedna dłuższa część boiska, gdzie miejsca stojące są bliżej boiska niż siedzące. Ci co siedzą mają tak daleko do płyty, że śmiało tam można zaprojektować np. tor gokartowy.Rozpalanie grilla.


Na przedmeczowej rozgrzewce fizycznie zdecydowanie lepiej prezentowała się drużyna beniaminka z Jaworza. Przebieg spotkania był jednak już bardziej wyrównany. Wynik spotkania zmieniał się następująco: 1-0, 1-1, 2-1, 2-2. Bywały jednak momenty, że to goście z Zebrzydowic mieli przygniatającą wręcz przewagę. Od stanu 2-2 Spójnia grała nawet w przewadze jednego zawodnika. Wtedy jednak w samej końcówce meczu na prowadzenie wyszli gospodarze, po raz trzeci tego dnia. Po stracie gola, stan piłkarzy na boisku wyrównał się, ponieważ jeden z zawodników gości otrzymał czerwień. Wynik końcowy po dobrym meczu: 3-2.

Z cyklu nie doświadczysz tego nigdzie indziej: darmowa herbata na meczu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz