środa, 3 września 2014

Orzeł Zabłocie - Spójnia Zebrzydowice 03.09.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Puchar Polski 2014/2015, grupa: Śląski ZPN - Skoczów: III Runda.

Orzeł Zabłocie - Spójnia Zebrzydowice 03.09.2014 (3-4) Okręgowy Puchar Polski (Skoczów)
Att:50 H:17:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion Orzeł Zabłocie

Na środę zaplanowano ten mecz Okręgowego Pucharu Polski i dlatego też obie drużyny nie wystąpiły w najsilniejszych składach.

Goście na czerwono.

Obie drużyny grają obecnie w skoczowskiej A-klasie.

Bramkarz Spójni na początku meczu bronił bardzo niepewnie i zdarzały mu się koszmarne błędy.

Efekt zderzenia głowami.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy po 10 minutach wygrywali 2-0. Spójnia jednak szybko złapała kontakt i zrobiło się 2-1. Pod koniec 1 połowy obie drużyny strzeliły jeszcze po jednej bramce. W drugiej połowie strzelali już tylko goście. Mecz zakończył się wynikiem 3-4 (3 bramki są na moim filmie) i to Spójnia awansowała do kolejnej rundy pucharowej. Ich rywalem będzie jedna z trzech  ekip tzn: Cukrownik Chybie, Beskid Skoczów, KS Wisła.