środa, 17 września 2014

Spójnia Zebrzydowice - Cukrownik Chybie 17.09.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Puchar Polski 2014/2015, grupa: Śląski ZPN - Skoczów: 1/2 Finału.

Spójnia Zebrzydowice - Cukrownik Chybie 17.09.2014 (2-3) Okręgowy Puchar Polski (Skoczów)
Att:70 H:16:00 Cena: 5FOT MOV
Stadion Spójnia Zebrzydowice

Spójnia w jednolitych niebieskich strojach.

Spójnia to A-klasowiec z Podokręgu Skoczów, natomiast goście z Chybia to drużyna ligi okręgowej Bielsko-Biała (odpowiednio 7 i 6 poziom rozgrywkowy).

Były zawodnik Bundesligi czyli Witold Wawrzyczek zbytnio nie wysilał się w tym meczu.

Na ten mecz aż z Raciborza przyjechał Marek, który prowadzi bloga cfeter.blog.onet.pl. Swoją wizytę w Zebrzydowicach zapowiedział dwa lata temu ale pojawił się dopiero dzisiaj. Lepiej późno niż wcale. :)

Po więcej niż ciekawym meczu goście zwyciężyli 3-2. Po pierwszej połowie to jednak gospodarze prowadzili 2-0, a Chybie praktycznie nie istniało. Po przerwie wszystko się odwróciło i to Cukrownik strzelił trzy kolejne bramki (trzecia na moim skrócie filmowym). W samej końcówce drużyna Spójni mogła doprowadzić do dogrywki ale po strzale z 5 metrów piłka poszybowała nad bramką. W finale Okręgowego Pucharu Polski Cukrownik zmierzy się z Beskidem Skoczów, gdzie na wyjeździe z KS Wisła także wygrali 3-2.