sobota, 13 września 2014

KS Szczerbice - Dąb II Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 13.09.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 6 kolejki: Klasa C: 2014/2015, grupa: Rybnik. 
KS Szczerbice - Dąb II Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 13.09.2014 (5-3) 9-Poziom  
Att:25 H:16:30 Cena: 0FOT MOV
Stadion KS Szczerbice


Boisko w Szczerbicach leży tuż obok miejscowej szkoły.Trybuna odkryta obok wspomnianej szkoły.

Sędzia Niestrój znowu w akcji. To taki Collina C-klasy, który lubi rządzić na boisku.

Gospodarze na biało-niebiesko.

Pozazdrościć, oświetlenie na C-klasie.Pierwszy z dwóch zawodników gospodarzy, którzy cechowali się sporą nadwagą. Widoczny z numerem 5 to taki rugbysta, groźny z wyglądu i z zachowania na boisku.


Górnik Zabrze.

Bardzo szybko rezerwowi Szczerbic ubierali kolorowe znaczniki, kiedy sędzia główny upomniał żółtą kartą za analogiczne złamanie przepisów zawodnika gospodarzy.
Czy kogoś wam przypomina bramkarz gospodarzy? Mnie on przypominał Hatch'a (S. Stallone) w bramce z filmu Escape to Victory.


Drugi zawodnik gospodarzy z większą wagą to Piotrowski Ryszard. Kapitan i napastnik za razem. Ponadto miał "dychę" na plecach. To jest po prostu cały Maradona jak mówił Szpakowski na Messiego tak i ja mogę mówić na niego.

Nie jest w tym nic śmiesznego ponieważ uprzedzając nieco fakty, zawodnik ten strzelił w meczu wszystkie 5 bramek dla gospodarzy. Cztery z nich nagrałem, które są na moim filmie. Pomijam fakt, iż trzy z nich były po rzutach karnych. W drugiej połowie zmarnował chyba pięć 100%-ych sytuacji.Kibiców nie pofatygowało się sporo na ten mecz. Liczba prawie 30 widzów chluby nie przynosi.


Gospodarze wygrali 5-3 a wynik zmieniał się następująco: 0-1, 1-1,2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3. Był to ciekawy pod względem piłkarskim mecz C-klasowy. KS Szczerbice to ostatni klub z podokręgu Rybnik, który odwiedziłem w czasie meczu. Był to główny powód mojej wizyty w tej miejscowości. Tym sposobem na chwilę obecną mam zaliczone pełne dwa podokręgi (wcześniej był to skoczowski).

Po meczu można było rzucić okiem na odległość około 7 km, gdzie w miejscowości Rydułtowy stoi podobno najwyższa hałda na świecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz