niedziela, 14 września 2014

Buk Rudy Wielkie - KS 94 Rachowice 14.09.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 7 kolejki: Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Katowice II.

Buk Rudy Wielkie - KS 94 Rachowice 14.09.2014 (2-1) 6-Poziom
Att:130 H:15:30 Cena: 6zł FOT MOV
Stadion Buk Rudy Wielkie

Bilet z drużyną przyjezdną - duży plus dla gospodarzy.

Przed meczem zobaczyłem miejscowe opactwo.

Ciężko się chyba zdecydować gospodarzom jaką cenę podyktować za bilet wstępu.

Jak na Rudy przystało to i przed meczem kręciła się jakaś Pani o rudych włosach z szalikiem klubowym. Żeby było ciekawiej to z głośników puszczono jeszcze jakąś piosenkę o rudej kobiecie.

Krzesełka i płot w barwach klubowych czyli na zielono-żółto. Efekt moim zdaniem więcej niż pozytywny.

Budynek klubowy wyglądał jak domek jednorodzinny, a schody do pomieszczeń klubowych wysokie jak na Bayernie Monachium.

Gospodarze w czarnych strojach.

Sędziowie musieli zaistnieć jeszcze przed meczem. Doczepili się 15cm przerwy w mocowaniu siatki do poprzeczki, przez co mecz głównie z tego powodu opóźnił się o 10 minut.

Taka tam drewniana trybuna kryta w stylu brytyjskim za jedną z bramek.

Bramkarz KS 94 Rachowice. O nim jeszcze nieco dalej.

Licznie wyglądająca publiczność.

W przerwie było nawet losowanie nagród, na podstawie numerka z biletu. Nagrodami były paluszki, baton, piwo no i główna nagroda czyli zimna wódka. :)

W takim razie gdzie mają grać zawodnicy?

W drugiej połowie meczu zaszła konieczność aby na boisko wszedł rezerwowy bramkarz gości, ponieważ dotychczasowy otrzymał czerwoną kartkę za faul przed polem karnym. Nie był to jego dobry dzień ponieważ w pierwszej połowie wypuścił z rąk prostą piłkę czego efektem był gol na 1-0.

Goście jeszcze przed przerwą wyrównali. W drugiej połowie gospodarze atakowali ale bezskutecznie. Oczywiście "nowy" bramkarz gości "kradł" czas ile tylko mógł. Buk Rudy ostatecznie jednak dopiął swego czego efektem był gol na 2-1 (bramka dostępna na moim filmie).

Takim wynikiem zakończył się ten stojący na co najwyżej średnim poziomie mecz.