Fotorelacja wraz z opisem z meczu: B-klasa Skoczów

Mecz 2024: 61

Stadion: #558

Wisła II Strumień - LKS Ochaby 96 15.08.2024 (2-2) 9-Poziom

Att: 70 H: 14:00 Cena: 0 zł MOV

W dzień WNMP ogarnąłem sobie mecz w Strumieniu, który miał odbyć się nie na głównej płycie, a na bocznej. Informację przekazał facebook gospodarzy i chwała im za to. Trzeba było skorzystać, aby doliczyć do listy kolejny ground.

Na płycie głównej były obecne tylko zraszacze.

Gospodarze na czerwono-zielono.

Od tego sezonu w województwie śląskim, B klasa to już nie 8 poziom, a 9-ty.

Do dobrej frekwencji meczowej, nie zaliczyłem chillersów z pobliskiego basenu.

Widok z trybuny głównego stadionu. Trochę daleko, ale wysoko.

Bramkarz o bardzo dobrych warunkach fizycznych. W meczu jakoś się to nie przełożyło na jakość, jak chociażbym przy bramkach Ochab (więcej w podsumowaniu).

Był to mecz o interesującym przebiegu. W pierwszej połowie najpierw dwie bramki strzelili gospodarze (druga z karnego w moim filmie na YT). Tuż przed przerwą w kuriozalnej sytuacji, gospodarze sami sobie wbili gola, po wturlaniu się piłki do bramki. Po przerwie goście pomimo przeciwności losu w postaci czerwonej kartki, potrafili wyrównać i to w jaki sposób! Na skrzydle wzdłuż linii bocznej dostał piłkę jeden z zawodników Ochab. Najpierw pociągnął z piłką kilkanaście metrów i kiedy widział wysuniętego bramkarza, strzelił z około 30 metrów, pod poprzeczkę bramki. Stadiony świata. Wynikiem 2-2 zakończył się mecz.