Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Zlínský kraj - 1. A třída skupina A.

Att: 155 H: 10:00 Cena: 0 Kc MOV

Moja pierwsza wizyta w tym pięknie brzmiącym mieście. Po Polsku to Międzyrzecze Wołoskie.

Spotkanie w Byninie (dzielnica Valasske Mezirici) miało być tylko wstępem do dania głównego, tego dnia.

Stadion, a na pierwszym planie... garnek.

Na stadion dojechaliśmy 2-3 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Ten Jada na Szpil za kierownicą to lubi tak, ale zawsze na szczęście na czas.

Gospodarze na czerwono-czarno.

Na meczu nie było biletów, ale za wstęp skasowano. Skandal jednym słowem.

Na stadionie były dwie grupy kibiców gospodarzy z bębnem. Na zdjęciu, pierwsza z nich.

W sprzedaży na gorąco min. kiełbasa i stek z kurczaka.

Okno życia.

Widoczny balkonik sprawiał, iż po bokach wiele miejsc miało ograniczoną widoczność.

Wejście na trybunę Ultras.

Widok z niej był średni, więc kibice zajęli...

...niższe piętro.

Koszulka hokejowego Vsetina.

Piłka w rzece.

Pikniki.

Druga grupa fanów gospodarzy z bębnem.

Goście wygrali ten mecz 2-0 po bramkach w pierwszej połowie. Strzelali na bramkę od strony bramy głównej.

Po meczu był czas aby zwiedzić nieco to ładne miasto. Będę chciał jeszcze wrócić do tego miasta na mecz drużyny TJ.