Fotorelacja wraz z opisem z meczu: A-klasa Zabrze.

Mecz 2022: 119

Sokół Łany Wielkie - Walka Zabrze 29.10.2022 (4-0) 7-Poziom

Att: 65 H: 14:00 Cena: 5 zł MOV

Jak mówi staropolskie przysłowie: Do czterech razy sztuka 😜. Dopiero za czwartym razem na meczu w Łanach Wielkich, natrafiłem na #biletnadziś. Jak widać wejściówka ma oryginalną grafikę.

Zwiedzanie budynku klubowego.

Główne wejście na stadion, wraz z kasą biletową :P.

Na kasecie było także liczydło do liczenia widzów, którzy zakupili bilet.

Stara trybuna została rozebrana a w jej miejsce powstała, a w zasadzie powstaje niemal identyczna. Główna różnica jest jednak taka, iż są montowane plastikowe krzesełka.

Te miejsca na górze na skraju trybuny, nieco jakby bez asekuracji :P.

"Żodyn" nie ma takich ławek rezerwowych, jakie są w Łanach Wielkich.

Ponownie wejście na stadion i Pani bileterka.

Flagi kibiców gości, którzy w czasie meczu często wyrażali swoje niezadowolenie do pracy sędziów. Dało się usłyszeć: "Dzwigej ta fana, hej chopie dzwigej ta fana".

Gospodarze na zielono - żółto.

Traktor do koszenia murawy z rejestracją nazwy klubu.

W czasie meczu był dostępny punkt kateringowy. Cennik informował min. o kiełbie za 10 zł. Na ruszt wrzucana była jednak dopiero w... 2 połowie.

Przy zmianie dla gospodarzy, spiker przy zawodniku wchodzącym dodał przed wypowiedzeniem imienia i nazwiska: "dyrektor do spraw marketingu klubu". Nie ma to jak zareklamować zawodnika przy zmianie.

Końcówka października a jak widać na zdjęciu, swobodnie można było ubrać koszulkę i spodenki.

Kiedy jeden z piłkarzy gospodarzy krzyczał z bólu "aaaaaaaa", fani gości nietypowo odpowiedzieli: "Beeee, Ceeee, Deeeee".

Gospodarze wygrali 4-0 w tym dwie bramki był identyczne tj. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową. Obie padły w drugiej połowie. Z kolei już w pierwszej minucie meczu, gospodarze wyszli na prowadzenie. Po bramkach był puszczany tzw. goal song w tym głównie nuta znana z Bayernu tj. jabba-dabba-duu. Ostatnio mogłem ten goal song usłyszeć jeszcze w Marklowicach i Wilkowicach.