niedziela, 24 marca 2019

Sokol Dolní Lutyně-Věřňovice - Sokol Dolní Lutyně 24.03.2019

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Moravskoslezský kraj A3C - CANIS I.B třída mužů sk. C; Sezon: 2018/2019.
Mecz 2019: 8

Sokol Dolní Lutyně-Věřňovice - Sokol Dolní Lutyně 24.03.2019 (3-1)
7-Poziom-Czechy Att: 400 H: 15:00 Cena: 20 Kc FOT MOV
Stadion Sokol Dolní Lutyně-Věřňovice

Bilet związkowy z pieczątką.

Dolni Lutyne to jedna i ta sama Gmina, w której funkcjonują dwa różne kluby... o tej samej nazwie. Jeden z nich ma tylko do nazwy gminy dodaną nazwę miejscowości, ponieważ w Gminie Dolni Lutyne są dwie miejscowości: Dolni Lutyne oraz Věřňovice. Na tym obiekcie, a dokładnie z okolicznego wału ziemnego oglądałem już mecz. Tym razem jednak chciałem dokładnie pozwiedzać obiekt no i okazja ku temu była przednia, bo derby Lutyni Dolnej. Rok temu w maju byłem już na meczu tych drużyn, ale na boisku dzisiejszych gości - Link.Podobnie jak wtedy, w drodze do kasy zastałem kolejkę.

Gospodarze na niebiesko.

Do groźnie wyglądającego zderzenia doszło w pierwszej połowie. Sytuacja na filmie.

Widownia licznie pojawiła się na meczu, pomimo wiosennego chłodu i braku słońca. Doliczyłem się 400 osób.

Na meczu była kiełba, ale w pewnym momencie zabrakło chleba, co można określić małym skandalem. Było także piwo i inne trunki we szkle.

W mecz lepiej weszli goście, ale to gospodarze wyszli na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą doszło do wyrównania i wynikiem 1-1 zakończyła się pierwsza połowa. Po przerwie także padły dwa gole w tym dwa dla gospodarzy. Godna uwagi jest bramka na 2-1 z rzutu wolnego. Kiedy wszyscy spodziewali się strzału, gospodarze rozegrali akcję na dwa podania i zdobyli bramkę. Gol jest na moim filmie. Wynik końcowy 3-1.

Na koniec auto jednego z kibiców. Ciekawe, czy w Polsce przeszły by takie plastikowe oprawki na tablice rejestracyjne.