niedziela, 28 października 2018

KS Bestwinka - Spójnia Zebrzydowice 28.10.2018

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2018: 69
Ground nr: 395

KS Bestwinka - Spójnia Zebrzydowice 28.10.2018 (1-1) 6-Poziom
Att: 110 H: 14:00 Cena: 5 zł FOT MOV
Stadion KS Bestwinka

Bilecik klasa klubu z Bestwinki. Pierwotnie spotkanie było zaplanowane na godzinę 15:00, ale chyba nikt nie uwzględnił zmianę czasu w ten weekend, przez co zawody ostatecznie rozegrano o 14:00. Gdyby nie ta zmiana, mecz pewnie skończyłby się już w ciemnościach.

Plakat meczowy graficznie podobny do biletu. Tutaj godzina została poprawiona ręcznie.

Punkt pieczenia kiełby.

Miejsce dla najmłodszych.

Gospodarze w jaskrawych strojach.

To podobno stały bywalec meczów w Bestwince.

Dwunasty zawodnik w końcu pojawił się na boisku.

Kibice z Zebrzydowic byli przygotowani do tego meczu. Ciepła...

...herbatka, dobrze robiła w to chłodne popołudnie.

W sierpniu byłem na wyjeździe Spójni w Bestwinie, dzisiaj przyszła pora na Bestwinkę. Wiosną może wybiorę się na derby w Bestwince, między dwoma miejscowościami.

Jadąc na ten mecz liczyłem, iż w końcu od "x-czasu" doczekam się zwycięstwa Spójni w meczu wyjazdowym. W pierwszej połowie należącej pod względem gry do gospodarzy, nie padła żadna bramka. W drugich 45 minutach, lepsi byli goście i zdobyli bramkę w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 0-1 w ostatniej sytuacji podbramkowej, gola na wagę remisu zdobyła Bestwinka. do opadającej piłki w okolicach 12 metra, podbiegł jeden z gospodarzy i uderzył mocno pod poprzeczkę na 1-1. KONIEC MECZU. Dokładnie od 11 meczów ligowych z rzędu na których byłem w czasie meczu wyjazdowego Spójni,  nie byłem świadkiem zwycięstwa tej drużyny. Bilans: 0-3-8. Po meczu doszło jeszcze do małych przepychanek, miejscowej burżuazji kibicowskiej z zawodnikami gości.