Fotorelacja wraz z opisem z meczu I Ligi. Sezon 2018/2019.

24.10.2018 (2-1) 2-Poziom Att: 1564 H: 18:00 Cena: 20 zł FOT MOV

Bilet kupiony w dniu meczu droższy o 5 zł tj. 20 zł.

Po prawej elewacja stadionu. Nieco dalej po lewej, hala sportowa, gdzie ja kopię.

Piekielnie...

I liga.

Sektor gości.

Gospodarze na czarno.

Co ciekawe, mecz się jeszcze nie zaczął a w Jastrzębiu wisiały już reklamy, zachęcające do pójścia na mecz rundy przeciwko GKS Tychy. Spotkanie to zaplanowano cztery dni później.

Pierwotnie mecz miał się odbyć 11 dni wcześniej. Z powodu powołań zawodników wielu klubów, zawody zostały przełożone na dzisiejszy dzień w środku tygodnia.

To czwarty mój mecz przy Harcerskiej w tym roku.

Do przerwy GKS prowadził 1-0 po bramce Adamka z Kaczyc. Były zawodnik Podbeskidzia zdobył bramkę po strzale z odległości 10 metrów.  Po przerwie goście trochę niespodziewanie wyrównali stan meczu po strzale głową z ostrego kąta. Następnie gospodarze dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki, co im się udało niemal w ostatniej chwili, po strzale po ziemi z 7 metrów.