Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa A 2015/2016, grupa: Tychy.

LKS Studzionka - Sokół Orzesze 29.05.2016 (3-0) 7-Poziom
Stadion LKS Studzionka

Po czterech latach od poprzedniej wizyty, bilet nie zmienił się ani trochę. Pewnie będzie nowy w przyszłym sezonie. :P

Trybuna główna: 20 minut do meczu i jeszcze sporo wolnych miejsc :).

Murawa w Studzionce wyśmienita.

Tydzień temu byłem w Wiśle Wielkiej, także na meczu A-klasy Tychy i wtedy także głównym arbitrem była ta sama sędzia.

Bramka ze specjalną ogrodową dekoracją.

Zawodnik z numerem 6 na koszulce, miał spodenki...

...z innym numerem.

Tył trybuny głównej, a tuż obok...

...kuchnia polowa.

Zaraz sobie wypiszę zmianę i będę grał jak Krystyna na Bernabeu.

Z powodu czerwonych kartek, goście kończyli mecz w dziewiątkę.

Emeryt-trybuna. Obym ja też doczekał. :)

Obie ławki rezerwowych na 10 minut przed końcem. Jak widać goście już mocno przerzedzeni.

Gospodarze pewnie pokonali gości 3-0. Był to raczej mecz o pietruszkę, ponieważ Studzionce nie grozi awans, a Orzeszu spadek. Dodam jeszcze, że gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. W czasie weekendu widziałem trzy mecze i wszystkie o mistrzostwo A klasy (Zabrze, Katowice, Tychy). W każdym z nich był jeden rzut karny i żaden nie został zamieniony na gola - Link.

W czasie meczu w ogródku piwnym obok stadionu, można było zobaczyć mecz piłkarzy ręcznych z Kielc, którzy w dramatycznych okolicznościach wygrali finał Ligi Mistrzów. Na około 10 minut przed końcem, przegrywali chyba dziewięcioma bramkami. W ostatniej sekundzie doprowadzili do remisu, w dogrywce był remis, a w rzutach karnych wygrali!