Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice III.

Wilki Wilcza - Naprzód Rydułtowy 21.05.2016 (3-0) 6-Poziom
Stadion Wilki Wilcza

Często bywam w Knurowie, dlatego wizyty w pobliskiej Wilczy stają się u mnie normą.

Obowiązkowa fota podczas meczu w Wilczy, czyli nazwa knajpy Oldboy.

Goście na biało.

To był mój drugi domowy mecz Wilków w tej rundzie. W dalszym ciągu gospodarze są na pierwszym miejscu, ale pomimo dobrej pogody widzów jakby mniej niż poprzednio.

Trybuna kryta chociaż jest nowa to sprawia wrażenie stylu retro. Warto przyjechać i zobaczyć na żywo.

Obydwaj Panowie z ławki trenerskiej byli już przedstawiani na moim blogu, ale nigdy razem. Na pierwszym planie trener gości, Witold Wawrzyczek, nieco dalej trener gospodarzy, Jacek Wiśniewski. Obaj to znani polscy piłkarze, ale w reprezentacji seniorów chyba nie zagrali.

Miał pecha obrońca gości z numerem 4. Wszedł w drugiej połowie przy stanie 1-0. Niedługo potem było już 3-0. Co do drugiej bramki, były to prawdziwe stadiony świata. Zawodnik Wilków Gajewski, wkręcił w ziemię w polu karnym połowę drużyny Naprzodu, po czym strzelił nie do obrony. Dodam jeszcze, że pierwszą bramkę strzelił na początku spotkania były ekstraklasowiec Piotr Gierczak.

Drużyna Wilków pewnie wygrała 3-0. Widać było wyraźnie, że kondycyjnie Rydułtowy są słabsze od przeciwnika. Swój mecz wygrał także wicelider z Łabęd, którzy po tej kolejce tracą 3 punkty do Wilków.