wtorek, 3 maja 2016

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 03.05.2016

Fotorelacja wraz z opisem z meczu III liga 2015/2016, grupa: opolsko-śląska.

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 03.05.2016 (1-0) 4-Poziom
Att:800 H:11:00 Cena: 10zł FOT MOV
Stadion Miejski (Bielsko-Biała)

Bilet nie zawierał kodu kreskowego, przez co kołowrotek otwierał porządkowy. Kobiety wchodziły za darmo.

Kilkanaście dni przed meczem na ulicach Jastrzębia - Zdroju, wisiały tego typu transparenty.

Droga S1 z Cieszyna do Bielsko-Białej.

W Bielsko-Białej i okolicy byłem już dzień przed meczem, a to za sprawą krótkiej podróży poślubnej. Nocowałem w pięknym Szczyrku, gdzie najpierw zobaczyłem zawody w Curlingu :P.

Stadion od strony ulicy Żywieckiej.

Pozostałości po starych jupiterach. Póki co, chyba nikt tego nie chce kupić.

Z korony stadionu można spojrzeć na miasto.

Kibice BKS Stal są wpuszczani tylko na trybunę za jedną z bramek, w odróżnieniu od fanów Podbeskidzia.

Pierwotnie mecz miał się odbyć 12 marca, ale spotkanie zostało odwołane z powodu złego stanu boiska.

W środku Mariusz Sobala.

Gospodarze na czerwono.

Kibice z Jastrzębia przyjechali bodajże 5 autobusami.

Oprawa gości.

Stadion niby ciągle w budowie. Faktycznie odbiór całego obiektu trwa już ponad pół roku.

Zmiana garderoby...

Na czas meczu III ligi, pozostał baner Ekstraklasa.

Mecz rozegrano 3 maja, czyli w dniu Święta Państwowego. Hymn Polski rozbrzmiał dopiero (?) przed rozpoczęciem drugiej połowy.

W centralnej części górnej trybuny uformował się młyn gospodarzy. Dopingowali bez przestojów przez cały mecz. Często czułem się jak na Legii w Warszawie, ponieważ wiele przyśpiewek były żywcem wzięte z Łazienkowskiej 3. Kibice obu drużyn oszczędzili sobie wzajemnych uprzejmości.

Mecz nie był ciekawym widowiskiem, a jedyna bramka padła jeszcze w pierwszej połowie. Mecz 1-0 wygrali gospodarze. Patrząc na przebieg gry, bielszczanie byli ekipą lepszą w tym spotkaniu.