czwartek, 29 sierpnia 2013

Legion II Warszawa - Korona Jadów 24.08.2013 Stadion Marymont Warszawa

Drugi mecz w czasie pobytu w Warszawie to spotkanie rezerw Legionu na bardzo ciekawym stadionie Marymontu Warszawa na "pieprzonym" Żoliborzu. Szczerze mówiąc spodziewałem się jakiegoś kartofliska, gdzie nie ma nawet małej trybunki, a tu taka niespodzianka. Spotkanie zostało określone mianem "zapchajdziury", ponieważ prawie wszystkie mecze zaplanowano na 16 lub 17, a tak szczęśliwie się złożyło, że ten mecz został rozegrany o 13:30 w połowie najkrótszej drogi między pierwszym a trzecim spotkaniem.Legion II Warszawa - Korona Jadów 24.08.2013 (0-6) 7-Poziom - Stadion Marymont Warszawa   
Att: 30 H:13.30  
Cena: 0zł  
FOT MOV

Jak podaje internet stadion Marymontu wybudowano w latach 50-tych. Dzisiaj pomimo, że jest bardzo zniszczony, to jednak jak dla mnie prezentuje się znakomicie. Pod trybuną krytą można zauważyć nawet fajne balkony dla dawnych VIP-ów. Najbardziej znanymi zawodnikami Marymontu byli chyba bracia Żewłakowowie.

Dojście na stadion.

Trybuna na przeciwko krytej. Jak określił jeden z miejscowych kibiców, mecze z tej trybuny oglądają... szczury.
Za chwilę początek spotkania.

Drużyna z Jadowa. Ksywki zawodników które zapamiętałem to Grupy, Citko i Żyła ;).

Mecz A-klasy grupa Warszawa I - 7 poziom rozgrywkowy: pierwsza kolejka sezonu 2013/2014.

Mecz opóźnił się o około 10-15 min. z powodu słabo zamocowanej siatki. Co ciekawe przy drugiej bramce także były chwilowe problemy :).


Mieszkania za trybuną wyglądają jak jakieś ekskluzywne hotele w kurortach wypoczynkowych.Kiedy zawodnik gospodarzy już miał wejść podczas zmiany na boisko, okazało się że zapomniał ochraniaczy.


Drugi mecz tego dnia i kolejne wysokie zwycięstwo ale tym razem w wykonaniu drużyny gości. Tak jak w przypadku pierwszego meczu, zwycięska drużyna miała zdecydowaną przewagę, którą umiała potwierdzić bramkami. Jedna z bramek jest dostępna na moim skrócie filmowym.

1 komentarz: