czwartek, 29 sierpnia 2013

Hutnik Warszawa - WKS Rząśnik 24.08.2013

Kiedy dwa lata temu Hutnik nie otrzymał licencji na grę w III lidze, musiał rozpocząć sezon w B-klasie. Następnie awansował w stylu na skalę światową odnosząc komplet zwycięstw przy bilansie bramkowym 188-0!! Obecne rozgrywki miał rozpocząć od A-klasy ale został przesunięty przez MZPN o poziom wyżej ze względu na zasługi ich piłkarzy w Regions Cup. W ogóle największy sukces klub osiągnął w 1993 roku zajmując 6 miejsce w II lidze. Będąc w Warszawie mecz Hutnika o godz. 11 wybrałem jako pierwszy z czterech. Pod uwagę brałem także mecz Okęcia ale łatwiej z Hutnika na Bielanach było się dostać na kolejny mecz o 13.30, a było ich raptem dwa o tej porze.
 
Hutnik Warszawa - WKS Rząśnik 24.08.2013 (4-0) 6-Poziom  
Att: 150 H:11.00  
Cena: 0zł  
FOT MOV
Stadion Hutnik Warszawa


Jedyne wejście na stadion.

Stadion Hutnika przy ulicy Marymonckiej został oddany do użytku w 1985 roku.


W strojach Hutnika dominuje czarny i pomarańczowy kolor.

Liga okręgowa, grupa Warszawa I czyli 6 poziom rozgrywkowy. Drużyna z Rząśnika to także beniaminek, który awansował z A-klasy.


Na stadionie jest około 400 zainstalowanych krzesełek. Wyglądają znajomo jakby pochodziły ze starej trybuny krytej stadionu Legii ale może się mylę ;).


Nie ma futbolu bez... :)
Nad stadionem co chwilę przelatywały szybowce.

Sektor dla kibiców zaangażowanych w czynne dopingowanie. Tego dnia dopingu jednak nie stwierdzono.

Ciekawe czy ten rezerwowy drużyny gości rozgrywa mecze w okularach.


Stadion, który pachnie historią :)
Mecz zakończył się pewnym i zasłużonym zwycięstwem gospodarzy, będąc drużyną zdecydowanie lepszą  (dwie bramki są dostępne na moim skrócie filmowym powyżej). Hutnik po 5 kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli mając na koncie komplet zwycięstw. Co prawda ich fantastyczna passa została przerwana 14 sierpnia przez rezerwy Dolcanu II, ale wynik zweryfikowano jako walkower na korzyść Hutników.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz