poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Górnik Boguszowice (Rybnik) - LKS Baranowice (Żory) 18.08.2013

W niedzielę wybrałem się do Boguszowic, ponieważ moja poprzednia wizyta tutaj nie zakończyła się pełnymi 90 minutami, a stadion zasługuje na to aby ponownie go odwiedzić. Spotkanie rozegrano w ramach Rybnickiej klasy A (7 poziom rozgrywkowy).
Górnik Boguszowice (Rybnik) - LKS Baranowice (Żory) 18.08.2013 (1-3) 7-Poziom  
Att:80 H:17.00  
Cena: 5zł  
FOT MOV
Stadion Górnik BoguszowiceBudynek klubowy z efektownym herbem.

Stadion Górnika wybudowano prawdopodobnie w latach 60-70-tych.Boguszowice tj. gospodarze wystąpili w niebieskich koszulkach. Baranowice na biało.Dobry patent, ławki rezerwowych z przystanków autobusowych.

Murawa w Boguszowicach (Dzielnica Rybnika) jest w bardzo dobrym stanie a to jest dopiero 7 poziom rozgrywkowy. Swoją drogą to chyba jeden z lepszych "dywanów" jakie widziałem na tym poziomie i niższym. Uważam, że z takim trawnikiem nie byłoby wstydu także w obecnej I i II lidze (2 i 3 poziom).
Goście w tym meczu raczej nastawiali się na kontry co im w 100% wychodziło. W drugiej połowie gospodarze złapali kontakt na 1-2 po ładnym strzale z rzutu wolnego (film u góry) ale w końcówce kolejny kontratak, faul i w efekcie rzut karny. Z karnego jednak nie padła bramka na 1-3 dla Baranowic ale chwilę później zaraz po odzyskaniu piłki odbitej przez bramkarza (film u góry). Do końca wynik już się nie zmienił.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz