wtorek, 27 sierpnia 2013

KS 27 Gołkowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21.08.2013

Po raz drugi już w te wakacje pojawiłem się na pucharowym meczu KS 27 Gołkowice. Ciekawostką jest fakt, iż w obu przypadkach gospodarzem była drużyna z Gołkowic, ale żadne z tych spotkań ta drużyna nie rozegrała na własnym terenie. Mało tego, ponieważ spotkanie z GKS-em 1962 Jastrzębie rozegrano na... domowym stadionie GKS-u właśnie, obawiając się pewnie przyjazdu kibiców z Jastrzębia. Tym sposobem boisko w Gołkowicach dalej czeka na ponowną wizytę.


KS 27 Gołkowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21.08.2013 (0-2)  
Okręgowy Puchar Polski (Rybnik) - Stadion MOSiR (Jastrzębie-Zdrój) 
Att:200 H:17.30  
Cena:5zł  
FOT MOVMecz rozegrano w ramach II rundy Okręgowego Pucharu Polski - Grupa Śląski ZPN - Rybnik. KS 27 Gołkowice reprezentuje obecnie szósty poziom rozgrywkowy a GKS Jastrzębie poziom wyżej.

Stadion MOSiR od strony budynku klubowego.

Jakieś puchary za szybą.

Dojście do głównych wejść dla kibiców.

Przy głównym wejściu można natknąć się na fajne graffiti.


Brama główna i trybuna kryta.

Najwyższy punkt widokowy dostępny dla kibiców.

Gołkowice w jaskrawych koszulkach.


Kibice GKS-u niestety tego dnia nie prowadzili zorganizowanego dopingu.Zakończyło się to bardzo "emocjonujące" spotkanie. Tak z nutką ironii podsumował mecz spiker. Swoją drogą jego komentarze w czasie meczu także nie odbiegały od poziomu gry na boisku. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla ekipy z Jastrzębia ale to Gołkowice gdyby wykorzystali 100% sytuację przy wyniku 0-0, to nie wiadomo która drużyna uzyskałaby awans.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz