Fotorelacja wraz z opisem z meczu: III liga grupa: III
Mecz 2023: 8

Pniówek Pawłowice - Carina Gubin 18.03.2023 (1-2) 4-Poziom

Att: 160 H: 15:00 Cena: 12 zł MOV

To już mój trzeci taki bilet z Pniówka, a jeszcze dwa tygodnie temu był inny i piękny szablon, jeszcze z rundy jesiennej. Niestety klub powrócił do swoich starych druków.

Pomimo doby internetu, fajnie jak dany klub wywiesi aktualną tabelę rozgrywek. W meczu spotkały dwie drużyny z idealnego środka tabeli, które zgromadziły po tyle samo punktów.

Goście na zielono. Gubin leży tuż przy granicy z Niemcami. Do Pawłowic mieli 440km! Jak wiadomo, IV poziom rozgrywkowy w Polsce jest podzielony na 4 grupy, ale i tak można natrafić na tak daleki wyjazd. W tej lidze, najdalej oddalone od siebie miasta to chyba Gorzów Wielkopolski (2 kluby) i Bielsko-Biała (570 km).

Trenerem Pniówka jest znany ligowiec, Sławomir Szary.

João Passoni to Włoch, urodzony w brazylijskim Sao Paulo. Do Gubina przyszedł z pobliskiego Jastrzębia.

Japończyk Yuya Kamon. Coś tam kiedyś kopał w hiszpańskiej Murci. Kibice wołali na niego Toyota.

Zasłyszane z trybun: "Widziałeś wczoraj Górnika? Przegrywali 3-0 i wygrali 3-2".

Stroje gości z ciekawym wzornictwem.

Trener Pniówka za płotem, czyli na trybunie, po trzymaniu czerwonej kartki.

W pierwszej połowie widzowie nie widzieli bramek. W drugiej połowie nieco mi ulżyło, bo padł gol. Oznaczało to, iż wyrównałem mój rekord 103 meczów z rzędu, oglądanych na żywo z co najmniej jedną bramką. Na prowadzenie najpierw wyszli goście. Pniówek wyrównał, ale ostatnie słowo należało do Cariny i wygrali 2-1.