sobota, 18 marca 2023

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Liga okręgowa śląska III (Racibórz-Rybnik).
Mecz 2023: 7

GKS II Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 18.03.2023 (3-1) 6-Poziom

Att: 90 H: 11:00 Cena: 0 zł MOV

Stadion ul. Kasztanowa (Jastrzębie-Zdrój)

Tego weekendu, widziałem pierwszy mecz niższej ligi w 2023 roku. Mecz był zacny, bo derby Jastrzębia Zdroju w lidze okręgowej.

Ruptawa na czerwono.

Pogoda jak na początek niższych lig była idealna. Było słoneczko i cieplutko.

Spodziewałem się większej ilości widzów, jak na derby, początek rozgrywek i piękną pogodę.

Rzut karny nr 1.

Rzut karny nr 2.

W pierwszej połowie na prowadzenie najpierw wyszedł GKS po strzale z najbliższej odległości, po czym GKS zupełnie zdominował rywala zza miedzy. Pod koniec pierwszej połowy, niespodziewanie padło jednak wyrównanie, po strzale głową. W drugiej części gry, spotkanie nieco się wyrównało. W końcówce sędzia podyktował dwa rzuty karne dla GKS-u za faule i skończyło 3-1. Obie jedenastki na filmie Youtube.