niedziela, 29 kwietnia 2018

TJ Bystrice - Spolek SK Brusperk 29.04.2018

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Moravskoslezský kraj ČPP I.A třída mužů sk. B Sezon: 2017/2018.
Mecz 2018: 19
Ground nr: 367

TJ Bystrice - Spolek SK Brusperk 29.04.2018 (5-2) 6-Poziom-Czechy
Att: 130 H: 16:30 Cena: 0 Kc FOT MOV
Stadion TJ Bystrice

Na niedzielę do wyboru miałem trzy pobliskie kierunki do wyboru. Ostatecznie wybór padł na czeskie Beskidy, tuż za Trzyńcem, gdzie w promieniu 2 km były rozgrywane aż cztery spotkania. Wybór padł na Bystrice.

Główna brama.

Obiekt sportowy w Bystrzycy to raczej restauracja a nie stadion. Jedyne miejsca siedzące to ławki ze stolikami należące do restauracji. Nie ma tutaj nawet najprostszej trybuny.

Brak typowych miejsc siedzących rekompensowały piękne widoki na góry.

Gospodarze na czerwono-czarno.

Na zdjęciu wspomniane ławki. Kiedy chciałem coś kupić w stadionowej knajpie, okazało się, że zamiast koron, wziąłem euro. Taka mała pomyłka :). Na szczęście biletów jak i kiełbasy nie było na meczu.

Czy jest na świecie inny klub, który ma na koszulce większe logo klubowe?

Restauracja z tarasem.

Tam z tyłu to chyba miejscowe lodowisko, których w Czechach nie brakuje.

Kibice zainteresowani meczem.

Mecz zakończył się wynikiem 5-2, tylko nie zdziwiłbym się gdyby taki wynik był dla gości, ponieważ to Spolek jest na 2 miejscu, a gospodarze bronią się przed spadkiem. Spotkanie toczyło się w dobrym tempie. Ostre strzelanie rozpoczęło się już w piątej minucie. Prawdziwą bombę oddali na bramkę gospodarze po strzale z rzutu wolnego (film). Piłka chyba na pewno leciała mocno z wiatrem. Jeszcze przed przerwą było 1-1, po wyrównującym golu po strzale z bliskiej odległości od bramki. Po przerwie przewaga gospodarzy, była już znacząca. Dwie kolejne bramki są dostępne na moim filmie.

A już w tygodniu kolejne mecze, ponieważ mamy długi weekend, przeplatany dniami roboczymi.