sobota, 21 kwietnia 2018

Spójnia Zebrzydowice - Koszarawa Żywiec 21.04.2018

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2018: 15

Spójnia Zebrzydowice - Koszarawa Żywiec 21.04.2018 (1-3) 6-Poziom
Att: 120 H: 16:00 Cena 5 zł FOT MOV
Stadion Spójnia Zebrzydowice

Co mecz Spójni to inny bilet. Wejściówki różnią się zdjęciem poglądowym co jest plusem dla kolekcjonerów.

Spójnia obecnie przeprowadza chyba najlepszą w historii akcję plakatową. Są to duże (zdjęcie) jak i małe plakaty. Są ładne przejrzyste i w dodatku w stylu retro.

Dzień przed meczem tak prezentowała się murawa, a tak...

tuż przed meczem.

Gospodarze na biało.

Kapitan Spójni, Grzegorz Kopiec.

W kadrze Koszarawy nie ma chyba obecnie Tomasza Janika, a liczyłem na jego występ. To piłkarz klasa.

Chociaż na stadion mam raptem parę kilometrów, to na mecz musiałem jechać aż ponad 55km, a po meczu ruszyłem w drogę powrotną i znowu do Zebrzydowic. No ale czego nie robić się dla takiej drużyny :P.

Na meczu za tą trybuną, dostępne były kiełbasy na widzów w cenie 5 zł.

W ostatnich dwóch meczach Spójnia sprawiła nie lada sensację, ponieważ wygrali z takimi tuzami jak u siebie z Wisłą oraz na wyjeździe z Dankowicami aż 6-1!!!! Z nie byle jaką Koszarawą oczekiwałem więc na spokojnie chociażby remisu. Od początku meczu spotkanie jednak nie toczyło się po myśli gospodarzy, ponieważ co chwilę sunął na ich bramkę atak gości. Nieoczekiwanie chyba po pierwszej akcji gospodarzy, Spójnia wygrywała 1-0. Prowadzenie nie trwało jednak długo, ponieważ po rzucie karnym było 1-1 i tak zakończyła się pierwsza połowa. Na domiar złego gospodarze, po czerwonej kartce grali w 10. Po przerwie było to, czego można było się spodziewać, czyli bramki gości. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3 z czego dwa gole gości padły po rzutach karnych.