niedziela, 2 sierpnia 2015

Polonia Niewiadom (Rybnik) - ROW 1964 II Rybnik 02.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Puchar Polski 2015/2016, grupa: Śląski ZPN - Rybnik: I Runda.
Polonia Niewiadom (Rybnik) - ROW 1964 II Rybnik 02.08.2015 (2-9) 
Okręgowy Puchar Polski (Rybnik) Att:110 H:17:00 Cena: 5FOT MOV
Stadion Polonia NiewiadomUlica Racławicka wbija się w główną trybunę niczym Hatters Way przy stadionie klubu Luton Town FC.Kiedy wchodziłem na trybunę biletera jeszcze nie było, więc musiałem potem specjalnie się pofatygować po wejściówkę.

Mecz o Puchar Polski w Podokręgu Rybnik.

To moja druga wizyta na meczu na tym obiekcie.

Do biletu w gratisie otrzymać można było terminarz.


Gospodarze na biało - niebiesko.


W oddali chyba największa hałda w Europie.


Na całej długości trybuny kibicom dokuczały osy albo jak to woli pszczoły (ornitologiem to ja nie jestem :P). Było ich tak dużo, że gdyby liczono je do frekwencji to pewnie w Niewiadomiu odnotowano by rekord.Niewiadom należy pod Rybnik ale nie ten za Górnikiem Zabrze, ale już za Ruchem Chorzów.Wesoło tego dnia z powodu wyniku na pewno nie było gospodarzom.


Spotkania pucharowe mają to do siebie, iż mogą się w nim spotkać drużyny z różnych poziomów rozgrywkowych. Nie inaczej było i tym razem. A-klasowiec Polonia Niewiadom podejmował zdecydowanego faworyta spotkania tzn. IV-ligowe rezerwy ROW 1964 Rybnik. Niespodzianki nie było i wynikiem 2-9 zakończyło się to spotkanie, chociaż przy wyniku 0-3 w końcówce pierwszej połowy gospodarze przycisnęli i strzelili bramkę do szatni. Po przerwie jednak wszystko wróciło do normy i to ROW awansował do kolejnej rundy. Trzy bramki z meczu są dostępne na moim filmie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz