poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Jedność Jejkowice - Czarni Pyskowice 09.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 1 kolejki: Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice III.

Jedność Jejkowice - Czarni Pyskowice 09.08.2015 (1-2) 6-Poziom
Att:100 H:17:00 Cena: 6FOT MOV
Stadion Jedność Jejkowice

Mecz rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem. Podobno goście zapomnieli zabrać ze sobą karty zawodników i ktoś musiał je dowieść.

Gospodarze na biało-czerwono.

Na szczęście przed meczem słońce schowało się za chmurami, ponieważ niemiłosiernie ciepło jest w chwili obecnej w Polsce. Doszło nawet do sytuacji, że z powodu upałów tego weekendu odwołano częstochowskie ligi okręgowe.

W oddali rybnickie bloki.

W przerwie zwiedziłem zabytkową elewację budynku klubowego.

W oddali największa hałda w Europie. Tydzień temu widziałem ją na meczu w Niewiadomiu. Wcześniej także gościła w paru innych moich relacjach z meczów.

Pierwsza połowa nie była zbytnio ciekawa. Jedyna bramka w tej części gry padła z rzutu karnego dla gospodarzy. Po przerwie goście wzięli się do pracy, co zaowocowało ich dwoma golami, także z rzutów karnych. Przy wyniku 1-2 obie drużyny dążyły do strzelenia kolejnych goli, przez co mecz zrobił się ciekawy. Wynik końcowy: 1-2. Po raz pierwszy chyba byłem na meczu, żeby aż trzy gole strzelone z rzutów karnych były jedynymi bramkami meczu. Wszystkie dostępne są na moim filmie.