niedziela, 30 sierpnia 2015

Concordia Knurów - GKS II Katowice 29.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 4 kolejki: IV liga 2015/2016, grupa: śląska I.

Concordia Knurów - GKS II Katowice 29.08.2015 (2-1) 5-Poziom
Att:120 H:11:00 Cena: 5FOT MOV
Stadion Miejski (Knurów)

Nowy sezon i nowy wzór biletów w Knurowie.

Kościół św. Cyryla i Metodego.

Knurowski park.

Na stadionowym płocie.

Po zajściach związanych z śmiercią kibica na stadionie w Knurowie, skrajne sektory trybuny krytej zostały zamknięte, w tym "mój" sektor. Z kolei na trybunie otwartej dostępny jest natomiast mały sektor gości. Reasumując, dla publiczności w chwili obecnej jest dostępna jakaś 1/5 trybun.

Gospodarze na biało-czarno. Ich stroje posiadają charakterystyczny pas, coś na wzór warszawskiej Legii z obecnego sezonu.

Na drugim planie Solomon Mawo.

Niektórzy przyszli na mecz z kocami i ręcznikami. Pewnie prosto z plaży.

Na meczu nie było zorganizowanej grupy prowadzącej doping.

Początek meczu lepiej ułożył się dla gości, którzy po składnej akcji i strzale do bramki od słupka, wyszli na prowadzenie. Minutę później był już remis po golu samobójczym. W drugiej połowie, kiedy przewaga Concordii była już znaczna, zwycięstwo gospodarzom dał Kameruńczyk Solomon Mawo, po pięknym przelobowaniu bramkarza. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1.