środa, 19 sierpnia 2015

Iskra Iskrzyczyn - Orzeł Zabłocie 19.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Puchar Polski 2015/2016, grupa: Śląski ZPN - Skoczów: II Runda.

Iskra Iskrzyczyn - Orzeł Zabłocie 19.08.2015 (0-0 k. 2-4) Okręgowy Puchar Polski (Skoczów)
Att:40 H:17:30 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Iskra Iskrzyczyn

Ciąg dalszy urlopu. Tym razem w środku tygodnia wybrałem się rowerem na Okręgowy Puchar Polski do Iskrzyczyna.

W oddali widać Beskidy nieopodal Skoczowa.

Stadion im. Stanisława Gabzdyla.

Dopiero na 15 minut przed meczem przyszedł jakiś pracownik klubu i otworzył wejście na trybunę główną. Mecz nie był biletowany.

Gospodarze na czerwono (B-klasa). Goście grają w tym sezonie w klasie A.

Przez suszę i wypaloną trawę widać było, gdzie są położone boiskowe dreny.

Spotkanie było znośne dla oka, ponieważ obie drużyny stwarzały sobie wiele sytuacji podbramkowych. Nieco irytujące było jedynie to, iż często bramkarze wykopywali piłkę do swojego vis a vis. Powodem był pewnie silny wiatr. Po 90 minutach było jednak 0-0 więc sędzia musiał zarządzić dogrywkę. Dopiero na 3 minuty przed końcem meczu na prowadzenie wyszli gospodarze, po strzale z 5 metrów. Minutę później był już remis w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Z powodu zapadających ciemności sędzia szybko zarządził rzuty karne, w których lepsi byli goście z Zabłocia. Wszystkie jedenastki są na moim filmie z meczu.