1 z 3 meczów w ciągu 1 dnia, na początek majówki.
Fotorelacja wraz z opisem z meczu 15 kolejki C klasa Racibórz I sezon 13/14.

KS Pietraszyn - KS 25 Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 01.05.2014 (1-5) 9-Poziom

Budynek klubowy przy Wesołej, Komu będzie wesoło po meczu?

Gospodarze na czerwono - biało.

Amatorskie kamery są obecne w dzisiejszych czasach nawet na C-klasie.

Linia niemal cała prosta na boisku w Pietraszynie. :)

Miejscowi nie wymawiają nazwy miejscowości tak jak się pisze czyli Pietraszyn a "Peczacin". Wzięło się to z krainy zwanej Morawami.

Nad boiskiem góruje ciekawy kościół.

Znana duża firma sponsorem małego klubiku?

Dobre zawody rozegrał Maciej Górecki (w żółtym stroju). Jedyny uczestnik meczu, którego znałem.

Ciekawostka: Granica polsko-czeska przebiega równo z widocznymi po lewej stronie słupami energetycznymi, czyli równolegle do boiska.

Ponownie Górecki.

Trochę trzeba było się nabiegać aby skoczyć po piłkę.

Goście szybko potwierdzili, iż są faworytem spotkania i do przerwy prowadzili 0-4. Po przerwie nie byli jednak już tak skuteczni, za to ich jedyna bramka to prawdziwe stadiony świata, strzelona zza 16-stki, w długi róg, za kołnierz bramkarzowi. Honorową bramkę gospodarze strzelili z rzutu karnego, co widać na moim filmie. Mecz zakończył się wynikiem 1-5. 10 i 2: to pozycje obu drużyn po tej kolejce w 11 zespołowej lidze.

Na koniec trochę jeszcze o boisku. Pomimo, że trochę krzywe ale pod bramkami nie było braków trawy, co czasem nie zdarza się nawet w Ekstraklasie.