Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Okręgowy Puchar Czech (Karvina).

Mecz 2024: 76

Slovan Horni Zukov (Cesky Tesin) - FK Cesky Tesin 11.09.2024 (2-7) Puchar Czech

Att: 300 H: 16:30 Cena: 0 Kc MOV

Urlopu ciąg dalszy. Przed meczem w Czeskim Cieszynie był obiad w Radegastovni, gdzie w TV min. pięknie przygrywał Bruce Springsteen o USA. Bardzo chcę na mecz pojechać akurat do tego państwa.

Gospoda na spalonym - piękna nazwa. :P

Moja druga wizyta na meczu na tym stadionie i po raz drugi nie było biletów.

Dziesiątka i malinówka.

Od czasu mojej poprzedniej wizyty, trybuna zyskała ładne krzesełka.

To co rzuca się w oczy na stadionie w Horni Zukovie to piękne góry. W tym rejonie, podobny uroków natury można doświadczyć jeszcze w Tosanovicach. Druga rzecz to...

...oryginalne malowanie elewacji budynku klubowego w kształcie części boiska.

W środku tygodnia spotkały się dwie drużyny z Czeskiego Cieszyna w ramach okręgowego pucharu Czech. Na co dzień w lidze taki mecz nie jest możliwy, ponieważ gospodarze grają w siódmej lidze, a goście są liderem w... piątej lidze. Faworyt meczu był chyba tylko jeden. Gospodarze wystąpili w czerwonych strojach.

Pomimo środka tygodnia, na meczu 7-ligowca pojawiło się 300 widzów. Rozumiem, że był to mecz derbowy. Nie wiem jak długo kibice w Czeskim Cieszynie musieli na taki czekać, ale i tak frekwencja była bardzo wysoka.

Uroki wsi w tle.

Javorovy Vrch. Kiedyś wszedłem na tę górę.

W przerwie odwiedziłem punkt z klobasą. Cena 95 Kc. Ponadto w knajpie funkcjonuje pizzeria i wielu fanów zamówiło to właśnie jedzenie.

Wędzona.

Księżyc.

Przy wyniku 0-5, goście zmienili bramkarza i po 3 minutach od zmiany zrobiło się... 2-5.

Kiedy to gospodarze nieoczekiwanie zdobyli dwie bramki i wynik brzmiał 2-5, goście następnie zdobyli dwie kolejne bramki i uspokoili nerwową sytuację. Wynikiem 2-7 zakończył się mecz, który trwał do 87 minuty.