Fotorelacja wraz z opisem z meczu: B-klasa Tychy. Sezon: 2020/2021.
Mecz 2021: 13

LKS Mizerów - LKS II Goczałkowice Zdrój 09.05.2021 (1-7) 8-Poziom

Att: 45 (oficjalnie mecz bez udziału publiczności) H: 11:00 Cena: 0zł MOV

Mamy prawie połowę maja a to dopiero był pierwszy tak ciepły weekend w tym roku. W niedzielne przedpołudnie meczyk był jak najbardziej wskazany.

Goście na niebiesko-biało.

Murawa w Mizerowie jak zwykle świetna.

Na pierwszym planie po prawej z numerem dwa Adam Piszczek, czyli brat bardziej znanego Łukasza.

Piszczek.

W drugiej połowie, kiedy goście wysoko już prowadzili, dokonali zmiany bramkarza (na zdjęciu zmiennik). Dotychczasowy bramkarz (na poniższym zdjęciu)...

...przepuścił tuż przed zmianą bramkę. Dodać należy, iż do tego momentu był to jedyny celny strzał gospodarzy!

Z kolei bramkarz Mizerowa, pomimo skromnych warunków fizycznych, zaprezentował się dobrze w tym meczu pomimo puszczonych 7 goli. W zasadzie popełnił tylko jeden gruby błąd przy ostatniej bramce meczu na 1-7 (gol na filmie).