sobota, 20 kwietnia 2019

Spójnia Zebrzydowice - WSS Wisła 20.04.2019

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Klasa okręgowa 2018/2019 grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2019: 17

Spójnia Zebrzydowice - WSS Wisła 20.04.2019 (1-1) 6-Poziom
Att: 90 H: 11:00 Cena: 5 zł FOT MOV
Stadion Spójnia Zebrzydowice

Z tego co mi wiadomo, niemal na każdym meczu Spójni jest inny szablon biletu.

Gospodarze na biało.

Mecz odbył się w Wielką Sobotę i to o godzinie 11 rano, przez co na trybunach było jakby mniej widzów.

Sam nie wiem jak to się stało, ale na domowym meczu klubu z mojej miejscowości, byłem ostatnio... we wrześniu.

Wiosennie na boisku.

Nowa miotła w klubie z Zebrzydowic?

Ekipa gości pojawiła się w Zebrzydowicach busami Polskiego Związku Narciarskiego.

Na początku meczu drużyna gości rzuciła się na gospodarzy, przeprowadzając atak za atakiem. Zapowiadało się na deklasację w tym momencie. Kiedy Wisła nieco zwolniła tempo, padł gol właśnie dla Wisły (bramka na filmie). Trochę nieoczekiwanie, jeszcze przed przerwą padł gol na 1-1, po strzale po ziemi Janulka. Do przerwy było więc 1-1. W drugiej części gry zarysowała się przewaga gospodarzy, ale pomimo dogodnych sytuacji z obu stron, wynik już się nie zmienił.