Fotorelacja wraz z opisem z meczu B-klasa Skoczów Sezon: 2018/2019.
Mecz 2019: 16

LKS Ochaby 96 - Promyk Golasowice 14.04.2019 (1-2) 8-Poziom
Att: 50 H: 15:00 Cena: 5 zł FOT MOV
Stadion Promyk Golasowice (Ochaby gospodarzem meczu)

Z powodu remontu boiska w Ochabach, gospodarzem meczu w Golasowicach były... Ochaby. Będąc na meczu w Ochabach 3 lata temu, otrzymałem taki sam bilet. Tamten jednak miał pieczątkę klubową, a ten nie. Bilet widmo, gdyż nie wiadomo do jakiego klubu należy.

Kolorystyka Ochab rzucała się w oko. Ten granat i ten fiolet.

Golasowice natomiast wystąpiły nowych strojach. Delikatna szachownica na koszulkach mogła się podobać.

Był to mój trzeci mecz na tym obiekcie.

Ciekawostka którą usłyszałem z pierwszej ręki z klubu z Golasowic: W przerwie zimowej klub poszukiwał bramkarza. Kiedy w końcu znalazł się odpowiedni kandydat, po jednym z meczów sparingowych, przeszedł do tegoż sparingpartnera :). Jak widać klub obecnie ma jednak bramkarza.

Gospodarzami tego dnia jak wspomniałem były Ochaby. Promyk z przyzwyczajenia zajął jednak swoją ławkę rezerwowych. Ciekawe jak było z szatniami.

Niech nikogo nie zmyli piękne słońce i ciepełko na meczu. Wiało bowiem mocniej niż na plaży w Jastarni. W tym momencie, już chyba wybrałbym wczorajszą mroźną pogodę z Ujazdu.

Przed tym meczem, Promyk nie zdobył w tym sezonie nawet punktu, więc nie trudno było wskazać faworyta. Do przerwy było 1-0 dla Ochab. W pierwszej połowie trudno mi ocenić kto był lepszy, ale w drugiej części spotkanie było wyrównane. Bramki zdobywał jednak Promyk. Najpierw po strzale z najbliższej odległości a na 1-2 po strzale z rzutu wolnego (gol na filmie). Duży błąd popełnił tutaj bramkarz. Wynik końcowy 1-2. Tym sposobem Promyk nie należy już do grona najgorszych drużyn w Polsce, które nie wygrały jeszcze meczu w sezonie.