niedziela, 26 sierpnia 2018

TJ Tosanovice - TJ Depos Horni Sucha 26.08.2018

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Moravskoslezský kraj A3C - CANIS I.B třída mužů sk. C. Sezon: 2018/2019.
Mecz 2018: 49
Ground nr 382

TJ Tosanovice - TJ Depos Horni Sucha 26.08.2018 (4-0) 7-Poziom
Att: 110 H: 17:00 Cena: 20Kc FOT MOV
Stadion TJ Tosanovice

Zbiórka za bilety trwała w czasie drugiej połowy.

W klubowej knajpie wyróżnia się duże logo klubowe, oraz...

...szale min. Ruchu Radzionków i... Sparty Praga!

Kelner celebrował nalewanie jednego kufla piwa chyba z 5 minut, dla klienta przede mną. Powodem była ciągle pojawiająca się piana, a ja chciałem kupić tylko sok! #zniecierpliwiony

Trybuna kryta za bramką. :)

To jeszcze nie mecz i rzut wolny pośredni wykonywany w polu karnym, a pamiątkowe foto.

Taki o to pamiątkowy kamień na terenie obiektu z nazwą "Czechosłowacja".

Gospodarze na żółto.

Mecz transmitowany był w Eurosporcie :P.

Mecz rozgrywany był w fajnej scenerii bo w obecności pola kukurydzy, oraz...

...gór.

Pogoda na weekend nie była dobra. Z rana deszcze, ale w czasie niedzielnego meczu przynajmniej nie padało. Temperatura także już bardziej przypominała jesień, niż lato.

Na zdjęciu widać odpalony grill, gdzie serwowano karczki. W budynku klubowym sprzedawano chyba jeszcze hot-dogi. Było też piwo.

Góry, kukurydza, kibice i mecz.

Punkt grillowy.

Trybuna główna z wygodnymi ławkami z oparciem. Ogólnie widzów zebrało się nieco ponad stu.

Fajna ta fryzura napastnika gospodarzy.

Pod koniec meczu wyszło nawet słońce.

Ten zawodnik gości, po starciu bark w bark z przeciwnikiem, stracił równowagę, po czym odbił się od blachy ławki rezerwowych i upadł na ziemię.

Mecz był ciekawy, który od początku przebiegał w szybkim tempie. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie, po strzale z 12 metrów od bramki. Do przerwy było 2-0. W drugiej połowie gospodarzom udało się zdobyć kolejne dwa gole, a mecz zakończył się ich wysoką wygraną 4-0. Według mnie wysoka wygrana nie obrazuje dokładnie przebiegu gry. Wynik remisowy ze wskazaniem na gospodarzy nie byłby tutaj zaskoczeniem. Pierwszy i ostatni gol jest na ostatnim filmie. Ostatnia bramka padła z rzutu karnego, na którym widać niewzruszonego kibica ze zdjęcia, kiedy w jego kierunku poleciała piłka.

Kolejny obiekt do 25 km od domu, gdzie grają seniorzy, został odhaczony. Pozostało prawdopodobnie 7 (wszystkie Czeskie).

Z Tosanovic do domu pojechałem w stronę Czeskiego Cieszyna (na zdjęciu w tle), a dalej w stronę Karviny i do Polski.