środa, 15 sierpnia 2018

Spójnia Zebrzydowice - Czarni-Góral Żywiec 15.08.2018

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2018: 46

Spójnia Zebrzydowice - Czarni-Góral Żywiec 15.08.2018 (2-0) 6-Poziom
Att: 170 H: 11:00 Cena: 5 zł FOT MOV
Stadion Spójnia Zebrzydowice

Mijają kolejne sezony a cena biletu dalej atrakcyjna, bo w wysokości 5 zł.

Mecz rozegrano w środę w dzień wolny od pracy. Tego dnia zawsze w Zebrzydowicach jest odpust parafialny i może dlatego spotkanie rozpoczęło się już o 11:00.

Gospodarze na czerwono-czarno.

Z tego co zauważyłem, wśród kibiców Górala nie było tzw. "Ekipy".

Bramkarz Spójni Jan Parchański, w dniu meczu obchodził 18 urodziny. Najlepszego! Był to chyba jego debiut w Spójni i do tego bardzo udany.

Tego dnia na stadionie pojawiło się kilka radiowozów Policji. Na meczu jak zawsze, było jednak bardzo spokojnie.

Po bardzo dobrym spotkaniu Spójnia w końcu wygrała w nowym sezonie i to z nie byle jaką drużyną. Rywalem był wieli Góral z Żywca. Od początku zarysowywała się przewaga Spójni ale z ich strzałów niewiele wynikało. Brakowało albo siły, albo precyzji, albo piłka przechodziła gdzieś rykoszetem. Do przerwy po ładnym strzale Spójnia prowadziła jednak 1-0. W drugiej połowie, ku uciesze miejscowych, padł drugi gol dla gospodarzy w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Goście także mieli swoje sytuacje, ale ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Spotkanie obserwowało bardzo przyzwoita liczba widzów tj. 170.