sobota, 1 października 2016

Concordia Knurów - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 01.10.2016

Fotorelacja wraz z opisem z meczu IV liga 2016/2017, grupa: śląska II.

Concordia Knurów - Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 01.10.2016 (1-1) 5-Poziom 
Att:100 H:11:00 Cena: 5FOT MOV


Dzisiaj był mój kolejny domowy mecz Concordii a konkursów jak nie było tak nie ma :P. Tym razem to nawet spikera nie było.

W pieszej drodze na stadion.

Concordia na biało.


Dzisiaj w Knurowie pojawiła się Granica Ruptawa, czyli klub mający siedzibę blisko mojego zamieszkania. Z tego też powodu musiałem po raz kolejny pojawić się na obiekcie przy ulicy Lipowej.
Michał Zieliński z Żernicy rozegrał wiele meczów na poziomie Ekstraklasy. Po przyjściu do Concordii z marszu stał się jej kapitanem. Dzisiaj jednak bez żadnego błysku.
Zawodnik z numerem 20, głową sięgał niemal poprzeczki.

Powyższe zdjęcia nie pochodzą z mojego archiwum, lecz z dzisiejszego meczu. Mowa tutaj o pogodzie, ponieważ jak na 01-go października, aura była wakacyjna, a temperatura wysoka (około 24 stopni C). Ciepło chyba przeszkadzało piłkarzom, ponieważ do przerwy wiało wielką nudą, a wynik zgodnie z moimi przewidywaniami brzmiał 0-0. Po przerwie pomimo ataków Concordii, na prowadzenie wyszła Granica. Gol padł z rzutu karnego a'la Panenka (Bramka na filmie). Gospodarzom udało się wyrównać po stałym fragmencie gry. Pod koniec meczu obie strony dążyły do zwycięstwa ale wynik już się nie zmienił. Poza wspomnianą bramką, na filmie znaleźć można także ciekawie wykonany rzut wolny przez gospodarzy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz