wtorek, 15 października 2013

LKS Kończyce Małe - Spójnia Zebrzydowice 13.10.2013

Po trzech sezonach przerwy drużyna LKS Kończyce Małe powróciła do skoczowskiej A-klasy, a tym samym znowu odbyły się derby Gminy Zebrzydowice. Najlepszą drużyną gminy Zebrzydowice jest jednak Morcinek Kaczyce z klasy okręgowej ale w moim odczuciu nie ma to jak pojedynek Kończyc Małych ze Spójnią jeżeli chodzi o derby.

LKS Kończyce Małe - Spójnia Zebrzydowice 13.10.2013 (1-1) 7-Poziom  
Att:140 H:15.00  
Cena: 5zł  
FOT MOV
Stadion LKS Kończyce Małe

Niedzielne popołudnie, ładna pogoda, warunki w sam raz aby pójść na derby. Tradycyjnie na meczu pojawiła się spora grupa kibiców z Zebrzydowic, których chyba było więcej niż miejscowych fanów. Co ciekawe taka sytuacja nie zdarzyła się po raz pierwszy i działa także w drugą stronę. Wtedy w Zebrzydowicach jest więcej kibiców z Kończyc Małych.


Gospodarze w zielonych strojach.

Sędzia główny w wielu sytuacjach jakby zagubiony na boisku. Chyba za wysokie progi dla niego aby sędziować derby.
Pavel Fukala to czeski trener LKS-u.

Zdjęcie zgłoszone do konkursu w kategorii śmieszne ujęcia.

Szymon Prostacki to obecny bramkarz Spójni przez duże "B". Do niedawna grał dwie ligi wyżej w GKS-ie 1962 Jastrzębie co widać od razu po umiejętnościach jakby wyższych niż inni bramkarze w A-klasie. Wolał jednak postawić na studia, a w Zebrzydowicach gra sobie na luzie bez treningów.
Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym wynikiem 1-1. Obie bramki padły w pierwszej po dośrodkowaniach z rzutów rożnych (obie bramki są na moim skrócie filmowym). Spotkanie z dużą ilością ostrych fauli a do momentu strzelenia pierwszej bramki nudne. Po tej kolejce obie ekipy zajmują odpowiednio 8 i 12 miejsce (na 13 zespołów).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz