niedziela, 5 listopada 2023

LKS Studzionka - Rotuz Bronów 05.11.2023

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Liga okręgowa śląska V (Bielsko-Biała-Tychy).

Mecz 2023: 98

LKS Studzionka - Rotuz Bronów 05.11.2023 (2-3) 6-Poziom

Att: 100 H: 14:00 Cena: 8 zł MOV

W niedzielę wybrałem bliski wypad na mecz. Wybór padł na powtórkę w Studzionce. Na miejscu zastałem nowy szablon biletu z terminarzem na odwrocie, na całą rundę. Uprzedzę nieco fakty, ponieważ był to mój 20-ty i ostatni mecz z rzędu z biletem. To rekordowa passa.

Knajpa Kibic Kibic, niczego sobie.

W knajpie pomysłowo zawieszono szale.

Słabo widać na zdjęciu, ale przyczepa na grochówkę dalej stoi w Studzionce za trybuną.

Solidarni z Ukrainą. Pomimo całego polskiego wsparcia wobec tego narodu, pierwszy raz spotkałem się na obiekcie sportowym z takim banerem.

Gospodarze na czerwono.

Od początku niedzieli padało. Na szczęście, kiedy mecz się rozpoczynał, rozpogodziło się.

Niesamowitą nogę miał zawodnik gości z numerem 4. Strzelił bramkę na 1-0 z okolic środkowego koła, pod poprzeczkę bramki. Stadiony świata.

Brawa dla klubu, ponieważ ma w ofercie konkurs dla kibiców i to z wieloma nagrodami. Dziewczynki wylosowały chyba 9-ciu wygranych. Najcenniejszą nagrodą była wymiana opon na zimowe u jednego z miejscowych przedsiębiorców.

W drugiej połowie gospodarze wykonywali rzut wolny. Mieli jednak chyba słuszne zastrzeżenie do odległości muru od piłki. Finał był taki, iż piłką oberwał jeden z zawodników, co widać w moim skrócie meczowym.

Śmiechłem, będąc w przerwie w kiblu, kiedy usłyszałem rozmowę miejscowych kibiców, iż mają nadzieje przy wyniku 0-2 na korzystny wynik. Absolutnie nic nie wskazywało, aby gospodarze mogli zdobyć chociaż jedną bramkę, którzy nie bez powodu są na ostatnim miejscu w tabeli. Przyszła jednak 64 i 67 minuta i zrobiło się 2-2! Ostatnie trafienie należało jednak do gości (Link) i trzy punkty powędrowały do Bronowa.