Fotorelacja wraz z opisem z meczu: A-klasa Skoczów.

Mecz 2022: 96

Victoria Hażlach - Iskra Iskrzyczyn 11.09.2022 (6-2) 7-Poziom

Att: 130 H: 16:00 Cena: 7 zł MOV

Po 5 latach przerwy, pojawiłem się w Hażlachu. Do kolekcji trafił nowy szablon biletu tego klubu.

Na miejscu zastałem zdemontowaną trybunę krytą, która stała obok widocznej na zdjęciu. Ponadto boisko zostało przesunięte o kilka metrów w kierunku trybuny.

Obie drużyny mają barwy biało - zielone. W tym meczu w swoich kolorach wystąpiła drużyna gości.

Kiepskie rozwiązanie, aby ławka zasłaniała widok kibicom. Przez co połowa miejsc jest bezużyteczna. Podobno na stadnie mają być jeszcze jakieś przeróbki w tym przesunięcie trybuny i zainstalowanie nowej z przeciwnej strony.

Jeden z zawodników na boisku, przypominał mi pewnego Norwega.

Często na meczach w tym podokręgu spotyka tego sędziego. Ciekawa postać na boisku :).

Tutaj dowód, iż boisko zostało przesunięte. Widoczna łata, znajdowała się na wysokości środka boiska.

Gospodarze wygrali spotkanie 6-2, ale najpierw nawet przegrywali w tym meczu. Najpierw było 0-1, po pięknie wykonanym rzucie wolnym. Kolejne trzy bramki padły z rzutów karnych (1-1, 2-1, 2-2). Resztę bramek strzelali już gospodarze. Kilka trafień z meczu - link.