sobota, 4 czerwca 2022

Slovan Havířov - SK Slavoj Petrvald 04.06.2022

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Moravskoslezský kraj A1A Karvina - Okresní přebor mužů. Sezon: 2021/2022.

Mecz 2022: 40

Slovan Havířov - SK Slavoj Petrvald 04.06.2022 (0-2) 8-Poziom

Att: 140 H: 17:00 Cena: 20 Kc MOV

Na domowym meczu Slovana Havirov i za razem na ich stadionie już byłem. Wiedziałem jednak, że klub wprowadził fajne wejściówki, po mojej poprzedniej wizycie. Wtedy na bilet się nie załapałem, ale dzisiaj dostałem to, czego oczekiwałem.

Ósma liga a trybuna na kilka tysięcy osób.

Nie wiem dlaczego drużyna gości rozsiadła się na ławce rezerwowych gospodarzy.

Slovan oczywiście na biało-zielono.

Pani sędzia nawet nie próbowała sięgnąć siatki przy poprzeczce i to chorągiewką.

Uwierzcie lub nie ale ten pies 10 minut później popijał piwo z kufla :P.

Zbiórka biletowa rozpoczęła się w czasie trwania pierwszej połowy. Niestety zostałem pominięty przez widocznych na zdjęciu parę (kobieta i mężczyzna), ale ich dogoniłem :P.

Na meczu była tablica do zmian, co jest normą na niższych ligach w Czechach. Podobnie sprawa się ma z tablicą świetlną i kiełbasą, ale dzisiaj akurat nie dostrzegłem.

Goście ułożyli sobie szybko mecz, prowadząc 1-0 już na początku pierwszej połowy. Gra w tej części gry była jednak bardzo oporna. W drugiej części gry, gospodarze podkręcili tempo, ale z ich akcji niewiele wychodziło. Zmarnowali nawet rzut karny, który jest na moim filmie. Piłka w stylu Roberto Baggio z 1994 roku, poleciała wysoko nad poprzeczką. W samej końcówce meczu, gospodarze nadziali się na kontratak i po tzw. szczurze po ziemi, piłka wpadła do bramki, przy bliższym słupku bramkarza. Tym sposobem widziałem, dwie bramki na stadionie Slovana, gdyż w czasie mojej pierwszej wizyty tutaj, mecz zakończył się wynikiem 0-0. Wtedy została przerwana moja najdłuższa passa meczów z golem (103 mecze).

A w drodze do domu w Karvinie, widziałem psa który jeździł samochodem.