Fotorelacja wraz z opisem z meczu: B-klasa Tychy. Sezon: 2021/2022.

Mecz 2022: 48

LKS Wisła Mała - LKS II Wisła Wielka 16.06.2022 (0-4) 8-Poziom

Att: 80 H: 17:00 Cena: 5 zł MOV

W czasie mojej poprzedniej i jedynej wizyty w Wiśle Małej, kiedy oddawano nowe boisko do użytku, biletów nie uświadczyłem. Dzisiaj chociaż był bilet związkowy. Szkoda, że bez pieczątki.

Na porannym meczu w Bziu była piękna pogoda. Po południu niestety się mocno rozpadało. Przestało dopiero w drugiej połowie tego meczu.

Prawdopodobnie deszcz, zmył linie boiska. Pracownik klubu musiał je odtworzyć maszyną do wapna. Sędzia miał już gwizdać początek meczu, kiedy asystent zwrócił mu uwagę, że jedna z linii bocznych jest narysowana tylko do połowy boiska. Przez dalsze poprawki, mecz nieco się opóźnił.

Gospodarze w żółtych koszulkach.

Dwunasta drużyna w tabeli, podejmowała jedenastą. Liga liczy 13 zespołów.

Wspomniana linia do połowy placu gry.

Ciągle pada.

Tunel prowadzący z szatni na boisko :P.

No i wejście do szatni z pięknymi zdobieniami.

Jesienią byłem na meczu obu drużyn w Wiśle Wielkiej. Wtedy był to dzień Odzyskania Niepodległości. Dzisiaj z kolei zawody rozegrano w Boże Ciało.

Było to bezdyskusyjne zwycięstwo gości 4-0. Piękny był gol na 1-0 po zaskakującym strzale z 25 metrów, za kołnierz bramkarza.