czwartek, 30 czerwca 2022

Norwegia U-19 (Kobiety) - Niemcy U-19 (Kobiety) 30.06.2022

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: UEFA Women's U-19 Championship Czech Republic 2022 - Group B.

Mecz 2022: 54

Norwegia U-19 (Kobiety) - Niemcy U-19 (Kobiety) 30.06.2022 (2-1)

UEFA Women's U-19 Championship Czech Republic 2022

Att: 526 H: 15:00 Cena: 60 Kc MOV

Stadion Mestsky (Karvina)

Drugi mój mecz tego turnieju. Tym razem organizatorzy pozwolili wpuścić widzów na zacienioną trybunę B. Na dotychczas otwartą trybunę D, weszła tylko garstka widzów, którzy prawdopodobnie wcześniej w internecie kupili bilety.

UEFA Steward "z papierami" :P

Wlepka jednego z hooperów, którego nie znam osobiście.

Oda Johansen (trzecia od prawej) tym razem w wyjściowej jedenastce.

Kibice obu drużyn.

Niemki w czasie hymnu. Zawodniczki z numerami 2 i 3 miały typowo męskie fryzury.

Dziewczynka z eskorty dziecięcej, była wyższa niż Pani kapitan Norwegii.

Garstka widzów na trybunie D o czym pisałem powyżej. Po prostu na ten mecz, na tą trybunę w kasach bilety nie były sprzedawane.

Nadchodzące chmury nie zwiastowały nic dobrego.

Koniec pierwszej połowy.

Z powodu opadów gradu, po pierwszych 45 minutach meczu, przerwa w meczu nie trwała 15 a 40 minut.

Po opadach gradu, nastały intensywne opady deszczu.

Delegaci mieli o dziwo ciężki orzech do zgryzienia, czy mecz ma zostać wznowiony. Jak widać, kule gradowe niemal w całości się już roztopiły.

Pan od wózka golfowego oczyścił raptem 1/20 boiska i można było...

...za chwilę grać.

Dojcz :P

Nigdy wcześniej nie byłem na meczu aby przerwa po pierwszej połowie trwała około 40 minut. Ponadto sędzia główna zarządziła po dwie przerwy na napoje, dla każdej z połów. Przerwa była nawet w 90 minucie meczu (zdjęcie).

Podobnie jak w pierwszym meczu z Anglią, Norweżki przegrywały najpierw 0-1, aby następnie doprowadzić do wyrównania. Wtedy jednak przegrały, ale w dniu dzisiejszym odniosły zwycięstwo 2-1.

Faworyzowane Niemki, załamane na murawie, ponieważ przegrały już drugi mecz w turnieju.