sobota, 19 lutego 2022

MHK TAEDA Karvina - Tatran Litovel junioři 19.02.2022 (Piłka Ręczna)

Fotorelacja wraz z opisem z meczu piłki ręcznej mężczyzn: 2. liga muži SM. Sezon: 2021/2022.

Hala: 29.

MHK TAEDA Karvina - Tatran Litovel junioři

19.02.2022 (19-20) 3-Poziom Piłka Ręczna

Att: 50 H: 15:30 Cena: 0 zł MOV

Hala Kovona (Karvina)

Hala Kovona ma oryginalną drewnianą elewację. Ten widok trochę odstraszał mnie od wizyty, gdyż wyglądało to jak stodoła. W środku okazało się, że hala ma nowoczesny parkiet a trybuna wyposażona jest w plastikowe krzesełka. W dodatku kibic może skorzystać z Pubu.

Wejście na obiekt.

Po wejściu do środka, zaraz na lewo wyłania się plac gry, natomiast na prawo znajduje się wejście do knajpy.

Jedno z bardzo szerokich wejść na sektory :P.

Gospodarze w wojskowych szaro-biało-czarnych koszulkach.

Zawodnik gości z numerem 8 to był istny fenomen na placu gry. Jego rola ograniczała się do wznowień gry od środka i twardej obrony. Z kolei w ataku, zawsze stał na środku koła (jak na zdjęciu), gdzie był po prostu pomijany przez kolegów z drużyny. Wyglądało to tak jakby goście atakowali w osłabieniu, bez jednego zawodnika. Wspomniana ósemka nie oddała w meczu żadnego rzutu na bramkę. Co ciekawe, nie zauważyłem, aby zmieniał się w czasie gry, aby mógł odpocząć chociaż na chwilę.

Hala Kovona już od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie aby ją odhaczyć. Mobilizacja nastąpiła w momencie kiedy w internecie odkryłem klub o nazwie TAEDA i ich ciekawe stroje.

Rezerwowy bramkarz Karviny, wszedł tylko na jeden z rzutów karnych, którego nie obronił.

W pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10-10, chociaż to gospodarze więcej minut prowadzili w tej części gry. W drugiej połowie, gospodarze prowadzili nawet trzema bramkami, ale gościom udało się pozbierać. Najpierw doprowadzili do remisu a na niecałe dwie minuty przed końcem, po przeprowadzonym kontrataku wyszli na prowadzenie (sytuacja na filmie). Następnie gospodarze nie doprowadzili już do remisu i wynikiem 19-20 zakończył się mecz. Jak wskazuje wynik, w meczu nie padło sporo bramek. Obie drużyny zmarnowały mnóstwo sytuacji. Fakt, iż była to niższa liga, szczególnie można było zauważyć po rzutach z ostrego kąta.

Po meczu były jeszcze jakieś pretensje Karviny do sędziego.