środa, 5 sierpnia 2020

Olimpia Goleszów - Spójnia Zebrzydowice 05.08.2020

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Okręgowy Puchar Polski (Skoczów) Sezon: 2020/2021.
Mecz 2020: 12

Olimpia Goleszów - Spójnia Zebrzydowice 05.08.2020 (1-11) Puchar Polski (Skoczów)

Att: 65 H: 17:00 Cena: 5 zł FOT MOV

Stadion Olimpia Goleszów

Bilet ładny i do tego kolorowy.

Główne wejście na trybunę, która rozpościera się tylko na połowę długości boiska.

Jak na środek tygodnia, Goleszów ładnie wyglądał w czasie meczu :P..

Po zaledwie 4 dniach w Goleszowie ponownie spotkały się obie drużyny. W pierwszym meczu w lidze, wygrali goście 4-2. Na tym spotkaniu niestety nie mogłem być. Jak słusznie przeczuwałem, przerwana zostałaby moja niechlubna passa 21 meczów ligowych z rzędu drużyny Spójni, gdzie nie widziałem ich wygranej na wyjeździe. Co ciekawe ostatni raz miało to miejsce w 2015 roku w... Goleszowie. Wtedy także padł wynik 4-2!!

Miejsce w narożniku boiska, więc to chyba sektor gości :P.

Bramkarz gospodarzy nie miał dobrego dnia. Wspomnę tylko o dwóch nieudanych wycieczkach poza własne pole karne, gdzie następnie goście trafiali już do pustej bramki. Wystąpił w koszulce bez numeru, ale tym meczu wiedziałbym, którą cyfrę naszyć :P.

Porządku na meczu pilnowało wojsko :).

Na boisko wchodzi stary, nowy grający trener Spójni.

Spójnia szybko, łatwo i przyjemnie wygrała ten mecz 11-1 nie dając gospodarzom cienia nadziei na korzystny wynik. Bramka honorowa padła przy wysokim prowadzeniu gości. Dodam, że to najwyższe zwycięstwo Spójni jakie widziałem i do tego odniesione na wyjeździe. Trzy bramki dostępne są na filmie.